Gwiazdy kręcą spot Polsatu. Stylizacja Liszowskiej niby klasyczna, ale jednak z pazurem. Socha w zielonej mini? Petarda

Polsat przygotowuje się do prezentacji wiosennej ramówki. Od kilku dni gwiazdy pojawiają się na planie spotu. W środę na czerwonym dywanie błyszczały serialowe "Przyjaciółki": Joanna Liszowska, Małgorzata Socha oraz Anita Sokołowska.

Za kilkanaście dni największe stacje telewizyjne wystartują z wiosennymi ramówkami. Spot promujący nagrywa już chociażby Polsat, który na plan zaprosił swoje największe gwiazdy. W środę na czerwonym dywanie brylowały "Przyjaciółki". Małgorzata Socha postawiła na mini w kolorze nadziei, a Joanna Liszowska na dżinsy i długą koszulę. Wszystko uwieczniła na zdjęciach Ewa Wachowicz.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci

Serialowe "Przyjaciółki" błyszczą na planie wiosennego spotu Polsatu. Stylizacja Liszowskiej świetna!

Wiosną Polsat wyemituje 17. sezon "Przyjaciółek". Fani nie mogą doczekać się już nowych przygód Ingi, Patrycji, Zuzy i Anny. Aktorki w ramach promocji serialu pojawiły się na planie spotu i postawiły na iście letnie stylizacje. Anita Sokołowska wybrała sukienkę w formie płaszcza w kolorze krwistej czerwieni, podobnie jak Ewa Wachowicz, która pozowała do zdjęć w takim samym kolorze. Więcej emocji wzbudziły jednak stylizacje Joanny Liszowskiej oraz Małgorzaty Sochy.

 

Pierwsza z aktorek postawiła na klasyczną stylizację - jasne dżinsy z przetarciami oraz oversize'ową białą koszulę. Całość uzupełniła sandałkami na wysokim obcasie. Uwagę przykuwa również burza loków, które zaczesała do tyłu. Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie! Z kolei Socha zaprezentowała seksowną wersję siebie. Gwiazda zdecydowała się na delikatnie pofalowane włosy, jednak show kradnie zielona mini. Małgorzata mogła pochwalić się światu zgrabnymi nogami.

Joanna Kurowska i Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i Małgorzata SochaNiektórzy znają się od dziecka, inni poznali się na planie... Te gwiazdy od lat łączy przyjaźń

Pod instagramowym postem Ewy Wachowicz, która sfotografowała się z każdą z aktorek, pojawiło się mnóstwo komplementów.

Piękne kobietki! 
Cudownie jesteście!
Wiosennie na tych zdjęciach!

Fakt, tak żywe kolory natychmiast przywołują na myśl wiosnę, której i my nie możemy się doczekać!

Więcej o: