Justyna Żyła świętuje urodziny córki. Pokazała mnóstwo zdjęć Karoliny. Jedno z nich szczególnie zaskakuje

Justyna Żyła z okazji urodzin swojej córki pokazała serię zdjęć z rodzinnego albumu. Fotografie dziewięcioletniej Karoliny okrasiła szczerymi życzeniami, a naszą uwagę przykuła fotka Justyny w bikini, na której pozuje z dzieckiem na rękach.

Justyna Żyła i Piotr Żyła doczekali się dwójki dzieci. W 2007 roku ich rodzina powiększyła się o syna Jakuba, a pięć lat później na świat przyszła ich córka Karolina. Dziewczynka skończyła właśnie dziewięć lat i z tej okazji jej mama podzieliła się na instagramowym profilu zdjęciami córki oraz złożyła jej szczere życzenia: 

Iskierko! Kiedy nam tak urosłaś? Kończysz dziś już dziewięć lat. Bądź taka, jaka jesteś - uśmiechnięta, z ubrudzoną buźką od czekolady, zasypiająca nawet na stojąco, noszona na rękach, zbuntowana, empatyczna, kreatywna, kochająca. Myszaku - spełniaj marzenia, bądź zdrowa i szczęśliwa – napisała Justyna przy galerii zdjęć Karoliny.

Piotr ŻyłaPiotr Żyła kupił dom. Wiadomo, gdzie znajduje się nowe lokum

Justyna Żyła świętuje dziewiąte urodziny córki. Pokazała jej zdjęcia

Na fotografiach widzimy między innymi kadry z wczesnego dzieciństwa Karoliny. Jedno z nich najbardziej zaskakuje. Justyna Żyła wrzuciła fotografię, na której pozuje w bikini i trzyma córkę na rękach. Internauci w komentarzach złożyli życzenia dziewięciolatce:

Sto lat!
Wszystkiego najlepszego!
Sama słodycz.
Piękna córeczka.
 

Warto przypomnieć, że Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem przez 12 lat. Wielkim zaskoczeniem dla fanów skoczka była informacja o zakończeniu jego małżeństwa. Rozwód Żyłów długo był tematem numer jeden w mediach, a oliwy do ognia dolewały pikantne szczegóły dotyczące ich relacji, które co chwila pojawiały się na łamach prasy. Dziś byli małżonkowie starają się ułożyć sobie życie na nowo i oboje są w szczęśliwych związkach.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna otworzyła się niedawno na temat swoich dzieci i przyznała w jednym z wywiadów, że jej latorośle odziedziczyły wiele cech po tacie:

One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. [...] Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna.

Piotr Żyła, Justyna ŻyłaJustyna Żyła zdradziła, co dzieci odziedziczyły po skoczku. Jej słowa mogą zszokować Piotra

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia córki Żyłów, a my również życzymy Karolinie wszystkiego, co najlepsze.

Więcej o: