Michał Wiśniewski celebruje narodziny piątego dziecka. Opublikował uroczy rysunek. "Witaj w domu"

Michał Wiśniewski nie kryje dumy i radości z powitania na świecie swojego kolejnego syna. Wokalista podzielił się rodzinnym rysunkiem, który rozczulił internautów.

Pod koniec stycznia na świecie pojawiło się piąte dziecko Michała Wiśniewskiego. Wyczekiwany przez artystę synek jest owocem związku z Polą Wiśniewską. Przez całą ciążę swojej partnerki wokalista był raczej skąpy w informowaniu fanów o przygotowaniach i uczuciach towarzyszących w tym wyjątkowym czasie. Zmieniło się to jednak tuż po narodzinach Falco Amadeusa. Wiśniewski opublikował bowiem krótkie nagranie, na którym widać łóżeczko chłopca, poduszkę z jego imieniem oraz grającą karuzelę. Jego kolejny post jest równie rozczulający.

Zobacz wideo Wiśniewski pokazał chłopaka swojej córki

Waldemar Kozerawski i Magda GesslerUkochany Magdy Gessler napisał piękną wiadomość. Nazwał ją "swoją żoną"

Michał Wiśniewski celebruje narodziny piątego dziecka

Artysta opublikował rysunek, który został stworzony przez jego fana. Przedstawia on serce, które składa się na wizerunki całej trójki. Michał i Pola przytulają się do małego Falco, a każdy z nich został również podpisany. Wiśniewski nie ukrywał swojej ekscytacji i zdradził, że chłopiec jest już w domu.

Witaj w domu Falco! Rock me Amadeus - napisał krótko.
 

Internauci zareagowali równie żywo na post. Pod opublikowanym rysunkiem pojawiło się wiele gratulacji dla wokalisty i jego partnerki.

Gratulacje, panie Michale. Dużo zdrówka i spokoju.
Wszystkiego najlepszego dla was!
Michał emanuje miłością - pisali w komentarzach.

JędrzejakByły prezenter TVP komentuje zwolnienie pogodynki za serduszko WOŚP

Michał Wiśniewski - rodzina

Artysta w trakcie małżeństwa z Martą Wiśniewską doczekał się dwójki dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Marty. Natomiast z Anną Świątczak ma dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Mały Falco jest więc piątym dzieckiem wokalisty.

Więcej o: