Marcelina Zawadzka sama urządziła sobie sypialnię. Nie zabrakło drewna i klimatycznych lampek. Ma talent?

Marcelina Zawadzka po raz kolejny pochwaliła się na Instagramie samodzielnie wykonaną aranżacją wnętrza. Poprzednio dekorowała małą toaletę. Teraz przyszła pora na sypialnię.

Marcelina Zawadzka niedawno powiadomiła fanów, że weszła w szczęśliwy związek. Jej nowy chłopak, Tomasz, miał już okazję poznać kolegów i koleżanki z branży, z którymi to Marcelina zabrała go w podróż do Meksyku. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie fani dociekali, że para jest już zaręczona, jednak Tomasz w rozmowie z "Twoim Imperium" wszystkiemu zaprzeczył. Po powrocie ze wspólnych, egzotycznych wakacji, prezenterka zajęła się upiększaniem swoich czterech ścian.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka bez makijażu i w grubych skarpetach dekoruje toaletę

Marcelina Zawadzka sama udekorowała sypialnię. Jest drewno i kosmiczne dodatki

Marcelina Zawadzka pod koniec stycznia zainteresowała się aranżacją wnętrz i zaczęła wprowadzać zmiany w swoim mieszkaniu. Najpierw wzięła się za małą toaletę. Weszła na drabinę i powiesiła na wszystkich ścianach łazienki obrazy, zdjęcia i lustra w miniaturowych ramach. W łazience znalazło się też miejsce dla pierwszej litery jej imienia. Teraz prezenterka poszła o krok dalej i samodzielnie udekorowała sypialnię. Szczególną uwagę przykuwa łóżko z wielkim drewnianym zagłówkiem, na którym zawieszone są lampki. Tuż obok stoi drewniany stolik z książkami. Za plecami Marceliny wisi mnóstwo plakatów z grafikami kosmosu i morza.

Sypialnia to miejsce szczególne, gdzie możemy śnić i marzyć, więc postawiłam na plakaty związane z kosmosem i surfingiem, który kocham, ale jest tak trudny i u nas ciężko dostępny, że marzę o tym (może kiedyś zrealizuję te marzenia i jeszcze będę śmigać po falach) - napisała pod zdjęciem.
 

Oprócz pojedynczych komentarzy dotyczących tego, że obraz jest krzywo powieszony, reszta była raczej bardzo pozytywna i chwaliła wnętrze Zawadzkiej.

Mam wrażenie, że takie ozdoby nadają górskiego klimatu.
Bardzo ładnie mieszkasz Marcelina, fajna chałupa
Fantastycznie to wygląda - pisali internauci.

A Wam, jak się podoba ten wystrój?

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk z partnerką i Marceliną Zawadzką na nartach