Zniknęła czupryna Krzysztofa Rutkowskiego. Fani: Bez śmiesznych włosów o wiele lepiej. Mają rację?

Krzysztof Rutkowski od początku swojej medialnej kariery pokazywał się w specyficznej fryzurze. Teraz jednak zniknęła - na jego głowie widać szpitalny czepek, pod którym na próżno szukać bujnego uczesania.

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Detektyw kilka lat temu zerwał sobie ścięgno i wreszcie zdecydował się na operację. Na swoim koncie na Instagramie zdał relację z zabiegu i pokazał się w adekwatnym stroju - był zabandażowany, z plastrem na ramieniu i czepkiem na głowie. Pod spodem nie było śladu po bujnej fryzurze, w której prezentuje się na co dzień.

Krzysztof Rutkowski bez włosów

Krzysztof Rutkowski wrzucił do sieci zdjęcie ze szpitala. Okazało się, że kilka lat temu zerwał sobie ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego. Pod wpływem presji ze strony lekarza zdecydował się na operację, której efekty relacjonował w sieci. Chwalił sobie opiekę lekarską i zdradził, że czuje się dobrze. Przy okazji mogliśmy zobaczyć go w innym wydaniu niż zazwyczaj. Na jego głowie zabrakło bujnej czupryny. Pod czepkiem prześwituje łysina, której najwyraźniej bardzo wstydził się Rutkowski. 

Krzysztof RutkowskiKrzysztof Rutkowski rapuje w "hicie" disco-polo. Zenek Martyniuk czuje oddech konkurencji na plecach?

Krzysztof RutkowskiKrzysztof Rutkowski instagram.com@detektywkrzysztofrutkowski

Fani w komentarzach życzyli detektywowi szybkiego powrotu do zdrowia. Byli też zaskoczeni, że na jego głowie zabrakło włosów - większość z nich jest jednak zdania, że o wiele lepiej prezentuje się w nieco skromniejszym uczesaniu. 

O jak ładnie Panie Krzysztofie bez tych śmiesznych włosów.
Mistrzu, a gdzie pędzel?
Panie Krzysztofie, a gdzie grzywka?
Bez tego czegoś na głowie co zwą włosami lepiej wyglądasz Krzysztofie.

Maja RutkowskiNa siódmych urodzinach syna Rutkowskiego pojawili się ochroniarze z bronią. Internauci zszokowani

Mamy nadzieję, że Rutkowski przeczyta komentarze internautów i faktycznie zrezygnuje z charakterystycznego uczesania. Życzymy mu zdrowia!

Zobacz też: Krzysztof Rutkowski chce unieważnić ślub kościelny. W ten sposób spełni marzenie Mai

Zobacz wideo "Wodzianka" mówi o romansie z Rutkowskim. Dopiekła też jego narzeczonej. "Jak odbijałaś faceta Luzie, walczyłaś o prawa kobiet?"
Więcej o: