Natalia Siwiec wypoczywa w Meksyku. Fani pytają, czy robi coś poza leżeniem na plaży. Odniosła się

Natalia Siwiec wypoczywa na rajskich wakacjach w Meksyku. Obserwatorów raczy cudownymi widokami i dopracowanymi w każdym calu fotografiami na tle malowniczych krajobrazów. Fanów zastanawia jednak, czy fotomodelka zwiedza kraj, do którego przyjechała.

Natalia Siwiec kocha podróże. Modelka sporą część roku spędza poza domem. Wszystkie wyjazdy skrupulatnie relacjonuje na swoim profilu na Instagramie. Fani fotomodelki mogą cieszyć oczy cudownymi krajobrazami, egzotyczną kuchnią i apetyczną sylwetką swojej idolki, która prezentuje wdzięki w najmodniejszych w tym sezonie kostiumach kąpielowych.

CZYTAJ TEŻ: Natalia Siwiec pręży się do zdjęć, a w tle mała Mia. Dziewczynka czeka ubrana pod drzwiami. "Mamoooo, ile mam na ciebie czekać"

Niestety, nie wszyscy obserwatorzy Siwiec są entuzjastami jej zagranicznych podróży. Zdarza się, że internauci krytykują Natalię. Ostatnio dostało jej się między innymi za to, że będąc na wakacjach, niewystarczająco zaangażowała się w sprawy strajkujących kobiet w Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Fance nie podoba się to, że Natalia Siwiec nie wspiera publicznie kobiet w Polsce: Może trochę empatii? Modelka jej odpisała

Natalia Siwiec wypoczywa w Meksyku. Fani są ciekawi, czy robi coś poza leżeniem

Jak się okazuje, gwiazdy są rozliczane przez fanów nawet z tego, jak spędzają czas wolny podczas urlopu. Jedna z internautek pod zdjęciem Siwiec z Meksyku zapytała, czy celebrytka robi coś poza leżeniem na plaży: 

Czy Wy oprócz plażowania i strojenia się, tak po prostu zwiedzacie sobie chociaż ten Meksyk? Ja bym się zanudziła na śmierć w samym hotelu - czytamy.

Natalia odpisała internautce:

Coś mamy w planach. Na razie spędzamy czas ze znajomymi, bo nie mieliśmy nigdy na to czasu w Polsce. Planuję tu się też ponudzić, jak już wszyscy wyjadą - napisała.

A Wy wolicie leżeć nad basenem w czasie urlopu czy jednak preferujecie aktywny wypoczynek?

 
Więcej o: