Prezenterka stacji TVN urodziła córkę. Wybrała dla niej lubiane przez gwiazdy imię

Justyna Sieklucka, prezenterka stacji TVN, została mamą. Radosna nowina obiegła sieć. Ujawniono zarówno płeć dziecka prezenterki, jak i imię.

Justyna Sieklucka jest prezenterką stacji TVN. Od 2017 roku występuje w TVN24, gdzie widzowie mogą podziwiać ją między innymi w "Dniu na żywo". Wcześniej związana była ze stacją TVP, z którą pożegnała się z końcem maja w 2017 roku. Prowadziła tam także serwisy informacyjne i była reporterką relacjonującą wydarzenie polityczne. Od kilku miesięcy ma jednak przerwę w pracy, bo zaszła w ciążę. Teraz urodziła córkę!

Justyna SiekluckaGwiazda TVN jest w ciąży. Nowiną podzieliła się na Instagramie

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

Justyna Sieklucka została mamą

Prezenterka nie należy do grona tych gwiazd, które chętnie chwalą się życiem prywatnym i bywają na ściankach. Profil na Instagramie dziennikarki jest przeznaczony jedynie dla wybranych i nie każdy może zobaczyć, jakie zdjęcia publikuje. Jednak to właśnie na Instagramie pokazała w listopadzie 2020 roku urocze ciążowe zdjęcie, ujawniając tym samym radosną nowinę.

Ten niezbyt dobry rok (delikatnie rzecz ujmując) ma też jasne oblicze. Nam przyniósł mały cud - podpisała zdjęcie Sieklucka.

Justyna SiekluckaJustyna Sieklucka Fot. justyna_sieklucka/Instagram

Zofia ZborowskaZborowska o decyzji rządu ws. leczenia niepłodności. "Zabrali nam kobietom już wszystko"

Pod fotografią posypały się gratulacje. Teraz już wiadomo, że Justyna Sieklucka została mamą, o czym informuje se.pl. Na jaw wyszła płeć i imię dziecka. Okazuje się, że dziennikarka wybrała dla pociechy to samo imię, co Anna i Robert Lewandowscy.

Justyna urodziła piękną córkę Laurę na początku stycznia. Gratulacje - napisał użytkownik Mirek na forum strony tvnfakty.pl, cytowany przez se.pl.

Gratulujemy!

Justyna Sieklucka odejście z TVP

Odejście Siekluckiej z TVP odbiło się głośnym echem w mediach. Absolwentka dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Obrony Narodowej pożegnała się z Telewizją Publiczną tuż po "dobrej zmianie". W podobnym czasie z TVP rozstał się także dziennikarz Adam Kuklewicz.

Więcej o: