Dawid Kubacki z żoną i córką na spacerze. Wózek małej Zuzi jest bardzo modny. Wiemy, ile kosztuje

Dawid Kubacki pochwalił się zdjęciem z zimowego spaceru z rodziną. My patrzymy na wózek małej Zuzi. Cena? Wysoka, ale nie szalona.

Dawid Kubacki w grudniu został ojcem. Skoczek o narodzinach córki dowiedział się podczas Turnieju Czterech Skoczni. Jakiś czas temu mama małej Zuzi pochwaliła się zdjęciem, na którym doskonale widać jej pociechę (Kubaccy nie należą do grona gwiazd, które starają się zasłaniać twarz swoim dzieciom). Teraz kadrem ze wspólnego, rodzinnego spaceru pochwalił się sportowiec. 

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"

Dawid i Marta KubaccyŻona Dawida Kubackiego pokazała zdjęcie dziecka. Urocza Zuzanna śpi na nagraniu mamy

Dawid Kubacki na spacerze z żoną i córką

Dawid Kubacki w przerwie między obowiązkami skoczka stara się spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi. Na Instagramie właśnie pochwalił się uroczym kadrem, na którym widać, jak spaceruje z rodziną po ośnieżonych ścieżkach. Młodzi rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych. Uwagę zwracają jednak nie tylko ich uśmiechy, ale także czarny wózek, który wybrali dla Zuzi. Trzeba przyznać, że skoczek i jego żona postawili na modny wzór - czarne wózki są coraz bardziej popularne i prezentują się bardzo elegancko. 

 

Ile kosztuje wózek?

Wózek, który Kubaccy wybrali dla córki, został stworzony przez firmę Venicci i jest to model Tinum SE, który może pełnić rolę spacerówki i fotelika samochodowego. Okazuje się, że nie jest tani, bo kosztuje niemal cztery tysiące złotych, ale nie należy też do najdroższych modeli. Wystarczy przypomnieć, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali dla dziecka model warty 7 tysięcy złotych, syn Izabeli Januchowskiej jeździł kilkoma wózkami, w tym jednym za 15 tysięcy złotych, a Lewandowscy kupili dla Klary taki za 10 tysięcy złotych. 

Wózek venicci.plWózek venicci.pl Screen https://venicci.pl/

Izabela Janachowska z synemIzabela Janachowska zaprezentowała kolejny wózek syna. Tym razem nie wydała majątku. Cena dość przystępna

Zdecydowalibyście się na kupno wózka, którym jeżdżą pociechy celebrytów?