Kossakowski wspiera Owsiaka razem z ekipą "Down The Road". Odpiera ataki internautów: Jeden z bohaterów żyje dzięki WOŚP

Przemek Kossakowski oraz bohaterowie programu "Down the Road" zjawili się w niedzielę w studiu WOŚP. Prezenter zamieścił wspólne zdjęcie, ale musiał zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Odpowiedział w punkt.

Przemek Kossakowski wspiera WOŚP. Opublikował w sieci wpis, w którym przypomniał o bardzo szczytnym celu. Jednak nie wszystkim internautom spodobało się to, co napisał, jak również to, komu udzielił wsparcia.

Przemek Kossakowski skrytykowany za udział w WOŚP

Przemek Kossakowski razem z ekipą z "Down the Road" zaangażował się w zbiórkę pieniędzy dla WOŚP. Prowadzący wraz z osobami z zespołem Downa wziął udział w licytacji - na aukcję wystawiono dzień, który można spędzić z nim i ekipą. Na jego koncie na Instagramie padło wiele ciepłych słów pod adresem Jurka Owsiaka i atmosfery związanej z finałem 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przemysław Kossakowski, Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska o małżeństwie z Przemkiem Kossakowskim. "Uciekająca panna młoda"

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było tak, jak powinno być, czyli energetycznie, pozytywnie, z niezbędną dozą szaleństwa. Krótko mówiąc, było dobrze. Przy tej okazji chciałbym przypomnieć, a jeśli ktoś nie wie to poinformować, że cała ekipa "Down The Road" bierze udział w licytacji, której dochód wesprze WOŚP. Wygraną w licytacji jest spędzenie całego dnia z nami, czyli bohaterami Down The Road oraz ich kierowcą, czyli ze mną - podpisał ujęcie.
 

Nie wszystkim jednak spodobało się, że Kossakowski wspiera WOŚP. Jeden z internautów zauważył, że hipokryzją jest branie udziału w akcji, w której organizator Jurek Owsiak uczestniczy w Strajku Kobiet, którego celem - w mniemaniu obserwatora - jest m.in. dążenie do "uśmiercania chorych dzieci". 

Nie kłóci się panu pomoc osobom z zespołem Downa ze wspieraniem tych, którzy takie osoby chcieliby uśmiercić, bo im przeszkadzają.

Okazuje się, że taki sposób łączenia akcji WOŚP i Strajku Kobiet jest narracją, którą przedstawia widzom TVP.

Strasznie przykre było wczoraj widzieć (przypadkiem) jak wizerunek tych młodych, fajnych ludzi został wykorzystany w TVP podczas wiadomości do oskarżenia Owsiaka o hipokryzję. TVP twierdzi, że Owsiak po to ratuje dzieci z zespołem Downa sprzętem, żeby inne zabijać razem ze Strajkiem Kobiet. Jako przykład podali właśnie twoją ekipę.

Przemek nie dał się sprowokować i nie wchodził w polemikę. Stwierdził wprost, że jedna z osób z ekipy "Down The Road" żyje dzięki aparaturze zakupionej przez WOŚP, co jest zresztą najlepszym dowodem na to, że zarzuty internauty są zupełnie bezzasadne. 

Martyna Wojciechowska z córkąMartyna Wojciechowska nie boi się rozmawiać z córką na drażliwe tematy

Wszystkich, którzy chcieliby podzielić się wiedzą, jak to Owsiak wspiera mordowanie ludzi z zespołem Downa, pragnę poinformować, że jeden z bohaterów "Down The Road" żyje dzięki szpitalnej aparaturze zakupionej z Funduszy WOŚP, zatem zostawcie swoje uwagi dla siebie - odpisał.

Doceniamy tę odpowiedź!

Zobacz też: Martyna Wojciechowska na archiwalnym zdjęciu z liceum: Byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu
Więcej o: