Monika Zamachowska ścięła włosy. Odważne cięcie! Uwagę zwraca też opis: Nowy rozdział życia

Monika Zamachowska wybrała się do fryzjera, a efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Prezenterka zapowiedziała nowy etap w życiu.

Monika Zamachowska chętnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Publikuje wiele zdjęć z bliskimi, czy też związanych ze swoją pracą zawodową. Wcześniej dziennikarka była prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" jednak w 2019 roku nieoczekiwanie została zwolniona. Obecnie zajmuje się organizacją konferencji oraz eventów w całym kraju, i poświęca znacznie więcej czasu publikacji postów na Instagramie. Tym razem prezenterka pochwaliła się swoim fanom metamorfozą. Monika Zamachowska wybrała się do fryzjera, gdzie postawiła na odważne cięcie. Efekt końcowy zaprezentowała w najnowszym poście, który opatrzyła podsumowującym wpisem. Znalazła się w nim zapowiedź nowego etapu w życiu. 

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska z córką Zofią na zdjęciu sprzed lat. Tak walczy z kryzysem demograficznym

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Zamachowska wybrała się do fryzjera. Postawiła na odważne cięcie. Zapowiedziała nowy etap w życiu

Chcecie zmiany? Oto zmiana. Dla kobiety radykalne cięcie włosów to zawsze zapowiedź nowego rozdziału życia. Idzie nowe. Moje. Bądźcie ze mną. A Tobie, Olu dziękuję, że mnie wysłuchałaś. Styliści fryzur zawsze byli najlepszymi terapeutami. Na koniec zdjęcie z filtrem i, uwierzcie lub nie, to jestem prawdziwa ja - napisała Monika Zamachowska.

Internautom bardzo spodobała się nowa, krótka fryzura prezenterki:

W takiej fryzurze najlepiej.
Pięknie Pani wygląda.

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska świętuje urodziny córki śniadaniem do łóżka. Mogła się bardziej postarać?

 

Jednak jeden z fanów zaproponował, by postawiła na chłodniejszy blond, bowiem w ten sposób będzie wyglądała młodziej. Monika Zamachowska niezwłocznie odpowiedziała:

Będzie! Etap drugi!

Czy zatem możemy potraktować ten wpis jako zapowiedź dalszej metamorfozy Moniki Zamachowskiej? Zapewne tak. Ciekawi jesteśmy też, jakież to wielkie zmiany szykują się w życiu prezenterki.