Zenon Martyniuk nie może widywać się z wnuczką. W sprawę wmieszana jest nowa dziewczyna Daniela

Zenon Martyniuk ma dobry kontakt ze swoją wnuczką Laurą, jednak jak donosi "Super Express", król disco polo ubolewa na tym, że tak rzadko widuje dziewczynkę. Jej mama podobno nie chce konfrontować się z obecną dziewczyną Daniela.

W drugiej połowie ubiegłego roku media żyły rodzinnym konfliktem Martyniuków. Po głośnym rozwodzie Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej sytuacja wydawała się stabilizować. Król disco polo przyznał nawet, że jego relacje z synem poprawiły się, a przed świętami miał okazję połączyć się ze swoją wnuczką Laurą za pomocą wideokonferencji. Dziewczynka jest pod opieką swojej mamy, która mieszka w rodzinnym domu.

Zenon i Daniel MartyniukZenek Martyniuk przekonuje optymistycznie: Daniel od pewnego czasu nie sprawia problemów

Zenon Martyniuk ma utrudniony kontakt z Laurą. Jego plany dotyczące niespodzianki legły w gruzach

Rozmowy telefoniczne przestają jednak mu wystarczać. Jak donosi "Super Express", Zenon Martyniuk nie może jednak spotykać się z wnuczką, a wszystko przez pandemię koronawirusa:

Zenek i Danusia chcieliby jeździć do Laury jak najczęściej, ale rodzice Eweliny boją się wizyt gości w czasie pandemii. Doskonale wiedzą, że Zenek spotyka się z ludźmi, grywa koncerty dla telewizji, więc naraża na zakażenie koronawirusem nie tylko siebie, ale i rodzinę - mówi informator tabloidu, osoba z otoczenia wokalisty. 

Wokalista planował przygotować Laurze ogromne przyjęcie urodzinowe. Jego plan jednak legł w gruzach:

Gromadzić się nie wolno, dlatego o dużym przyjęciu urodzinowym wszyscy muszą zapomnieć.
Zobacz wideo Syn Zenka Martyniuka przeprosił teściów

Informator tabloidu twierdzi, że rozwiązania problemu nie ułatwia postawa Eweliny. Mama Laury podobno nie chce przyjechać z córką do Białegostoku, ponieważ obawia się spotkania z Faustyną, z którą obecnie spotyka się jej były mąż:

Może i by Ewelina przyjechała z Laurą na trochę do Zenka i Danki, ale nie chce konfrontacji z Faustyną. Daniel coraz częściej widywany jest na mieście ze swoją dawną miłością. Niedawno Faustyna była w Białowieży, gdzie Martyniukowie mają drugą posiadłość.

Danuta Martyniuk, Zenek MartyniukZenek rozpływa się nad żoną w wywiadzie. Zdradził, jak ją pieszczotliwie nazywa

Mamy nadzieję, że zamieszanie w rodzinie Martyniuka wkrótce się skończy i król disco polo znów zobaczy swoją wnuczkę.