Edyta Pazura rozpoczęła treningi i już chwali się formą. "Przeżyłam jakoś". Odsłoniła brzuch do zdjęcia

Edyta Pazura promuje aktywny tryb życia i chwali się formą. Żona aktora rozpoczęła ćwiczenia z trenerem personalnym, który wśród swoich podopiecznych ma gros popularnych osób z show-biznesu.

To żadna tajemnica, że gwiazdy szczególnie dbają o swoją formę. Wychodzą naprzeciw panującej modzie na wyćwiczone ciała i próbują dorównać wyglądem wyidealizowanym i nierealnym obrazkom z Instagrama. Systematyczne ćwiczenia z trenerem personalnym są dla nich normą. Edyta Pazura również uległa trendom i zaprezentowała na Instagramie swoją figurę tuż po wysiłku fizycznym pod okiem profesjonalisty. Efekty pracy będziemy mogli zaobserwować dopiero za jakiś czas, ale żona aktora już dzisiaj chwali się swoim brzuchem. 

Edyta PazuraEdyta Pazura topless i ze skrzydłami niczym z pokazu Victoria's Secret. Fani zachwyceni. "Wyjątkowy anioł"

Edyta Pazura odsłania brzuch

Zdjęcia z wakacji Pazurów, do których Edyta pozuje w bikini, pozwoliły na to, by dokładnie przyjrzeć się figurze celebrytki. Mama trójki dzieci może pochwalić się szczupłą sylwetką. Żona Cezarego nieustannie dba o formę, o czym świadczyć może chociażby ostatnia jej relacja na Instagramie. 

Zobacz wideo Edyta Pazura ma dokładnie przemyślany plan każdego dnia!

Edyta wybrała się na trening pod okiem profesjonalisty. To jej pierwsza styczność z tym konkretnym miłośnikiem fitnessu, który dba o ciała wielu topowych gwiazd. Tuż po ćwiczeniach ukochana aktora wstawiła do sieci zdjęcie w sportowym stroju. Przy okazji odsłania swój brzuch i dzieli się wrażeniami po treningu. 

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram/ @edyta_pazura

Pierwszy dzień ćwiczeń z @krakowiak_team. Przeżyłam jakoś - czytamy na jej InstaStories. 

Z usług świadczonych przez tego trenera korzystają również: Malwina Wędzikowska, Karolina Pisarek czy Michał Piróg

Czekacie na efekty ćwiczeń, którymi Edyta Pazura z pewnością pochwali się w sieci?

Edyta GórniakEdyta Górniak spotyka się z instruktorem z programu? "Z ogromnym bukietem róż przyjechał aż na Podhale"

Więcej o: