Mikołaj Śmieszek wystąpił w "Plotkersach". Jak ocenił montaż "Top Model"? Zdradził, że chce nagrać piosenkę z Popkiem

Od finału "Top Model" minęły dwa miesiące. Jak Mikołaj Śmieszek radzi sobie z popularnością? Co planuje zrobić, by nie zaprzepaścić zwycięstwa w show TVN-u? O tym wszystkim opowiedział w najnowszym odcinku "Plotkersów".

9. edycja "Top Model" realizowana była w wyjątkowo trudnych warunkach. Precastingi były internetowe, a fashion week odbył się bez udziału publiczności. Emocji nie brakowała zwłaszcza na kilka dni przed finałem - na jawy wyszła nieciekawa przeszłość jednego z uczestników, który został automatycznie zdyskwalifikowany, a wszelkie materiały programowe zostały przemontowane tak, by wizerunek ciemnoskórego modela nie pojawił się już na antenie TVN-u. Show ostatecznie wygrał 19-letni Mikołaj Śmieszek z Rabki, który właśnie przeprowadza się na stałe do Warszawy. W "Plotkersach" opowiedział o problemach z szukaniem mieszkania oraz o tym, jak podobał mu się montaż "Top Model". Nie wszystko zostało pokazane.

"Plotkersi". Mikołaj Śmieszek zareagował na plotki, czy spotyka się z Olgą Kleczkowską

Mikołaj Śmieszek wygrał 9. edycję "Top Model" i zagościł w "Plotkersach". Cezary Wiśniewski postanowił skonfrontować modela z plotkami na temat jego domniemanego związku z Olgą Kleczkowską, byłą uczestniczką show TVN-u.

Ludzie muszą się domyślać, jak wygląda sprawa. Dalej trzeba szukać tej informacji w internecie. Nie uważam jednak, żeby to było coś prywatnego, żeby trzeba było to gdzieś ukrywać, ale niech ktoś się bardziej postara, jak chce wejść do mojego życia.

Jaka kobieta byłaby w stanie skraść serce celebryty?

Kiedyś podobały mi się blondynki, ale z wiekiem stwierdziłem, że wszystkie kobiety są fajne. Nie mam określonego typu. Raczej mam tak, że albo coś zaskakuje, albo nie.

Mikołaj dał także do zrozumienia, że to, jak został przedstawiony w "Top Model", odpowiada temu, jaki jest w rzeczywistości.

W większości tak, ale wiadomo, my spędzaliśmy w domu "Top Model" 24 godziny i nie dało się wszystkich fragmentów wrzucić. Zostałem pokazany w dużym skrócie, ale jest to moja osobowość w małym procencie.

Aktualnie model chce spełniać się muzycznie. Marzy mu się duet z Popkiem oraz Billie Eilish. Więcej dowiecie się, oglądając "Plotkersów"!

Zobacz wideo Mikołaj Śmieszek chciałby nagrać utwór z Popkiem [PLOTKERSI]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.