"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wezmą udział w innym programie. Dzięki niemu poznali się jeszcze lepiej

Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" nie dadzą o sobie zapomnieć. Teraz para postanowiła wziąć udział w jednym z tanecznych show Telewizji Publicznej - "Dance, Dance, Dance", które na wiosnę ma wrócić na antenę.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie od razu byli zachwyceni parą i wiedzieli, że będą razem nawet po zakończeniu randkowego show. I tak też się stało. Marta i Paweł nadal są razem, co więcej, ich związek z każdym dniem rozkwita.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wezmą udział w "Dance, Dance, Dance"?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny dotąd dzielili życie między Warszawą a Piaseczną, małą wsią, gdzie znajduje się gospodarstwo Pawła. Jednak, jak podaje portal Fakt.pl, ostatnimi czasy Paweł większość czasu spędza u Marty w Warszawie. Dlaczego? Oboje przygotowują się do nowego programu.

Marta i Paweł wezmą udział w najnowszej edycji programu "Dance, Dance, Dance", emitowanego na stacji TVP 2. Obecnie oboje trenują i choć nie jest łatwo, przyznali, że cementuje to ich związek.

Nie radzą sobie na parkiecie najlepiej, ale jednak zauważyli, że taniec ich jeszcze bardziej do siebie zbliża. Wcześniej łączyli życie na dwa domy, między wieś gdzie Dawid ma swoje gospodarstwo, a Warszawę skąd jest Marta. Teraz non stop są razem w stolicy, gdzie trenują do programu i to się okazało dobre dla ich związku. Poznali się jeszcze lepiej - powiedział osoba z produkcji portalowi Fakt.

Ponadto w programie wystąpi wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka i aktorka znana z serialu "Klan" Anna Matysiak. Czekamy zatem na ujawnienie wszystkich uczestników.

Będziecie oglądać? My szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta i Paweł przechodzą kryzys?! Relacja kobiety rozwiewa wątpliwości
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.