54-letnia Salma Hayek pływa w basenie, a fani nie mogą wyjść ze zdumienia: Jak bogini. Potwierdzamy!

Salma Hayek w tym roku skończy 55 lat. Jednak to, jak wygląda, absolutnie nie wskazuje na wiek aktorki.

Salma Hayek we wrześniu ubiegłego roku skończyła 54 lata. Aktorka niezależnie od wieku prezentuje się rewelacyjnie. Śmiało możemy stwierdzić, że dla niej czas się zatrzymał. Świetnej formy z pewnością może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka z branży (my zazdrościmy, serio). Sama zainteresowana jest dumna ze swojego ciała, o czym nie trudno przekonać się, zaglądając na jej Instagram. Nie brakuje tam fotek w bikini. Tym razem aktorka również podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem.

Salma Hayek zachwyca w bikini

Salma Hayek regularnie pojawia się w mediach społecznościowych nie tylko za sprawą nowych ról filmowych, ale i figury, które budzi zachwyt. 54-latka wygląda zdecydowanie młodziej, niż wskazuje na to jej wiek. Przede wszystkim widać, że ma zdrowe podejście do swojego ciała - jedzenie traktuje jak przyjemność, wie jednak, że należy zachować rozsądek, by utrzymać je w dobrej kondycji. Uwielbia owoce i soki, uprawia też jogę. Zdradziła, że nie przepada z kolei za ćwiczeniami i nigdy nie udało jej się przyzwyczaić do codziennych treningów.

Salma HayekSalma Hayek także oskarża Weinsteina o molestowanie. Groził jej śmiercią

Chyba właśnie dlatego fani ją uwielbiają - Hayek jest szczera, często prezentuje się w naturalnym wydaniu bez makijażu i z widocznie siwymi włosami. Tym razem zachwyciła fanów fotką w basenie. Widać, jak odpoczywa w gorącym słońcu w czarnym, jednoczęściowym bikini. Fani twierdzą, ze wygląda jak bogini, a my się pod tym zdecydowanie podpisujemy.

 
Piękna jak bogini.
Niesamowita.
Jesteś tak piękna, że brakuje słów - pisali jej w komentarzach na Instagramie.

Salma Hayek - treningi i dietaDieta i treningi Salmy Hayek. Oto sekrety świetnej figury 54-letniej aktorki

Zobacz też: Salma Hayek sprytnie odpowiedziała na kąśliwy komentarz internauty. Zarzucił jej, że nadużywa botoksu

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami
Więcej o: