Małgorzata Rozenek chwali się przemianą po ciąży. Fani twierdzą, że to nie tylko zasługa ćwiczeń: Nie każdego na to stać

Małgorzata Rozenek udostępniła na Instagramie dwa zdjęcia, którymi podsuwała swoją pociążową metamorfozę. Niestety, nie wszyscy internauci wierzą, że do tak ekspresowej przemiany wystarczy zapał i dobre chęci.

W lipcu 2020 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Perfekcyjna jak najszybciej chciała wrócić do sylwetki z przed ciąży, dlatego ostro wzięła się za ćwiczenia i przestrzegała diety. Już w poniedziałek wieczorem na antenie TVN Style będzie miał premierę nowy program, którego bohaterką jest Rozenek. W "Rozenek cudnie chudnie" Małgorzata pokaże, jak przebiegała jej pociążowa metamorfoza.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pochwaliła się wizytą osobistej fryzjerki. "Mam dość nudnego koczka"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się efektami metamorfozy po ciąży. Internauci twierdzą, że to nie tylko zasługa ćwiczeń

Tymczasem na instagramowym profilu żony Radosława Majdana pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała efekty swojej przemiany. Zestawiła dwa zdjęcia "przed i po" i podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem:

Ta z lewej to ja w lipcu 2020, ta z prawej to ja parę dni temu. Obie kocham, bo kocham siebie czy z kilogramami czy szczupłą. Urodziłam 3. dzieci i każda ciąża zmieniała moje ciało, ale co najważniejsze zmieniała moje życie na lepsze. Rozczulam się, jak patrzę na swoje zdjęcia z ciąży i chwile po. Taka kochana mamuśka ze mnie była i chociaż ciągle nie mam sportowej sylwetki, powoli wracam do formy.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zafascynowała się jogą

Rozenek przyznała również, że metamorfoza wymagała od niej wysiłku i przy okazji zareklamowała swój nowy program:

To nie był łatwy proces, ale wiele się nauczyłam. Małe różnice robią wielki efekt. Oglądajcie dziś na TVN Style o godzinie 20.10 premierę mojego programu "Rozenek cudnie chudnie" i przejdźcie ze mną i moimi ekspertami swoją metamorfozę. Zapraszam – zachęcała.

Wśród komentarzy przeważały zachwyty nad przemianą Małgorzaty. Część z internautów zauważyła jednak, że ekspresowa metamorfoza po ciąży wymaga dużych nakładów finansowych:

Z całym szacunkiem, ale same ćwiczenia na pewno nie pomogą. Diety plus zabiegi u specjalistów, plus drogie kosmetyki. Nie każdego na to stać. […] Oczywiście nie siedzę pani w portfelu […] Ale przyzna pani, że same ćwiczenia nie dadzą takiego efektu – napisała jedna z fanek.
 

Rozenek odpowiedziała na zarzuty w komentarzu i przyznała, że dla chcącego nic trudnego:

Takie założenie robią osoby, które szukają wytłumaczenia dla swojego lenistwa. Tylko schorzenia medyczne utrudniają powrót do formy, nie brak pieniędzy. Naprawdę wystarczy mało, ale zdrowo jeść, zrezygnować z cukru (znów ogromna oszczędność) i z alkoholu. […] Ruszać się […] i efekty same przyjdą.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w bikini leżakuje u boku Henia i rozprawia o sensie życia. "In vitro to cud medycyny"

Zgadzacie się z Rozenek, która twierdzi, że aby schudnąć niepotrzebny jest gruby portfel?

Więcej o: