Sylwia Bomba porównała zdjęcie z córką z dziś i sprzed dwóch lat. Fani: To nie jest dobry objaw

Gwiazda programu "Googlebox" opublikowała urocze zdjęcie z córką. Porównała go do zdjęcia sprzed dwóch lat: Znajdź różnicę. Internetowi eksperci postawili diagnozę i zaproponowali, by matka zabrała dziecko do lekarza.

Sylwia Bomba, uczestniczka programu rozrywkowego "Googlebox" emitowanego na antenie TTV, dwa lata temu została mamą uroczej Antoniny. Celebrytka chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia z udziałem dziewczynki, a pod koniec ubiegłego roku pochwaliła się profesjonalną sesją świąteczną, którą zorganizowała dla Tosi. Teraz postanowiła powspominać i podzieliła się z internautami kolażem zdjęć: sprzed dwóch lat oraz obecnym. Na obu fotografiach córka zasypia w objęciach mamy z otwartymi ustami. Internauci postawili jej diagnozę. 

instagram.com/izabelajanachowska ; instagram.com/sylwiabombaIzabela Janachowska oceniła kreację Sylwii Bomby. Chodzi o jasną suknię na ślubie przyjaciółki

Sylwia Bomba opublikowała kolaż zdjęć z córką: Gdy się urodziła moimi ulubionymi momentami były te, gdy na mnie zasypiała

Sylwia Bomba w poniedziałkowy wieczór opublikowała na Instagramie zdjęcie z Antoniną, na którym porównała fotografię sprzed dwóch lat z obecną. 

Znajdź różnicę. 09.01.2019 VS 31.01.2021. Te zdjęcia różnią trochę ponad dwa lata. Gdy się urodziła, moimi ulubionymi momentami były te, gdy na mnie zasypiała - napisała celebrytka.
 

Dodała również, że córka jest bardzo energiczna, a chwila spokoju, w której może ją przytulić, daje jej ogromne szczęście.

Teraz jest w wiecznym pędzie, więc jak na mnie zasnęła, to rozpłynęłam się ze szczęścia. PS ciągle śpi z otwartymi ustami! - napisała.
 

Sylwia BombaSylwia Bomba pokazała stare zdjęcie. Kiedyś cierpiała z powodu nadwagi

Niestety uroczy wpis szczęśliwej matki spotkał się z diagnozami internetowych znawców, którzy stwierdzili, że sen z otwartymi ustami wróży coś złego. 

Słodziak. Ale jeśli dziecko śpi zawsze z otwartymi ustami to to nie jest dobry objaw. To oznacza, że nie jest w stanie się odpowiednio dotlenić. Radzę skonsultować z laryngologiem kwestię migdałów, by uchronić się od problemów nie tylko stricte laryngologicznych ale również stomatologicznych - napisała jedna z internautek.

Sylwia Bomba z rodzinąSylwia Bomba z "Gogglebox" zaprosiła do swojego mieszkania. Widać piękne wnętrza i jej rodzinę

Fanki celebrytki szybko stanęły w jej obronie.

Dobrze, że jak ja byłam mała to nie było internetu i tylu "dobrych rad", bo ciągle siedziałabym u specjalistów i lekarzy... A wyrosłam chyba na całkiem normalną
Moja wnuczka też śpi z otwartą buzią, i jest zdrowa, ja też śpię z otwartą buzią i nic mi nie dolega! - napisały.

Sylwia Bomba wytłumaczyła jednak, że otwarta buzia Antosi wynika tylko i wyłącznie z leżenia bokiem i opieraniu się o mamę. 

Zobacz wideo Mikołaj Śmieszek chciałby nagrać utwór z Popkiem [PLOTKERSI]
Więcej o: