Martyna Wojciechowska na archiwalnym zdjęciu z liceum: Byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z kolegami z liceum. Pamiątkowa książka z wywiadem, którego udzieliła, jest obecnie wystawiona na licytację dla WOŚP-u.

Martyna Wojciechowska jest kolejną gwiazdą, która swoimi działaniami wspiera akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej koledzy i koleżanki z branży wystawili na aukcje między innymi sztuczną szczękę, wpłatę w wysokości 30 tysięcy złotych oraz obecność w studiu podczas emisji wydarzenia. Podróżniczka postanowiła dołożyć cegiełkę i nadać rozgłosu licytacji książki napisanej z okazji 75-lecia XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Joze Marti. Z tej okazji opublikowała archiwalne zdjęcie z czasów młodości.

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie z liceum: Byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą!

Martyna Wojciechowska we wtorkowy poranek opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym koledzy z liceum noszą ją na rękach. Chciała w ten sposób rozpromować licytację książki, do której kiedyś udzieliła wywiadu.

W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach. Potem bywało różnie - napisała.
 

Wyznała, że dobrze wspomina tamte czasy i nawiązała do systemu szkolnictwa, z którego jak widać nie do końca jest zadowolona. 

Ale czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie choć myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam. Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia" - dodała.

Cytat, który przytoczyła w opisie zdjęcia pochodzi z pamiątkowej książki, którą napisano z okazji 75-lecia szkoły. Okazało się, że spod jej skrzydeł wyszła również Magda Gessler i Kuba Przygoński, który ukończył niedawno Rajd Dakar na czwartej pozycji w klasyfikacji generalnej. Wojciechowska poinformowała, że książkę wylicytować można na aukcji WOŚP-u. Jej wartość wynosi obecnie 305 złotych. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.