Piotr Żyła kupił dla siebie i ukochanej dom. Wiadomo, gdzie znajduje się nowe lokum. Tę miejscowość wybrał nieprzypadkowo

Piotr Żyła kupił dom, w którym zamieszkał z nową partnerką, Marceliną Ziętek. Miejscowość, w której znajduje się lokum, jest dla skoczka bardzo ważna.

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się w listopadzie 2018 roku, ale o ich rozstaniu zrobiło się głośno kilka miesięcy wcześniej (była już żona skoczka publikowała wiele emocjonalnych wpisów, w których winą za rozpad związku obarczała eksmęża. Później pisała o rzekomej kochance sportowca, pokazywała jego korespondencję z dziećmi). W sądzie byli małżonkowie podzieli się majątkiem, w efekcie dom w Wiśle przypadł Justynie Żyle i jej dzieciom. Skoczek wyprowadził się, a ostatnio było głośno o tym, że zamieszkał ze swoją nową, dużo młodszą od siebie, partnerką - Marceliną Ziętek. Teraz okazuje się, że sportowiec znów się przeprowadził. Tym razem do wymarzonego lokum. 

Zobacz wideo Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło

Justyna Żyła, Piotr ŻyłaPiotr Żyła kupił nowy samochód, internauci ironizują i uderzają w jego byłą żonę

Piotr Żyła kupił nowy dom

Pod koniec grudnia media donosiły, że Piotr Żyła znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających skoczków na świecie. Żyłę, który w sezonie 2018/2019 miał zarobić 210 tysięcy złotych, wyprzedził jedynie Japończyk Ryoyu Kobayashi. Nic dziwnego, że sportowiec inwestuje w nieruchomości. Skoczek, jak podaje Plejada, kupił jakiś czas temu dom, w którym zamieszkał z Marceliną Ziętek. Nie wiadomo, jak urządzone zostały cztery kąty Żyły, bo ten nie dzielili się na Instagramie wieloma zdjęciami, na których widać wnętrza. 

 

Wiadomo jednak, gdzie dokładnie znajduje się nowy dom sportowca. Żyła, jak można się domyślać, nie porzucił gór. Nowe lokum znajduje się w Ustroniu, czyli w miejscowości, w której mieszkają rodzice Piotra. To właśnie tam prowadzą też swój pensjonat. Skoczek często odwiedza rodziców. "Party" donosi, że spędza tam również czas z dziećmi - Kubą i Karoliną. 

Justyna Żyła, Piotr ŻyłaJustyna Żyła o Piotrze: Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy

Wydaje się, że zakup nowego domu to kolejny etap w życiu Piotra Żyły, a także w jego związku z 23-letnią Marceliną Ziętek. 

Więcej o: