Agustin Egurrola składa życzenia bratu. Przy okazji pokazał zdjęcie z przygotowań do ślubu

Na Instagramie Agustina Egurroli pojawiło się zdjęcie ze ślubnych przygotowań. Co ciekawe, możemy zobaczyć na nim również zdjęcie brata tancerza.

Agustin Egurrola należy do grona tych gwiazd, które raczej chronią prywatność i rzadko publikują zdjęcia z rodziną. Jego fotografii ze ślubu doczekaliśmy się dopiero po dłuższym czasie od ceremonii. Tancerz i choreograf tylko raz na jakiś czas decyduje się pokazać najbliższych. I właśnie dziś jest ten dzień. Brat Agustina świętuje urodziny, a tancerz złożył mu życzenia i opublikował wspólne zdjęcie na InstaStories. Podobni?

ZOBACZ TEŻ: Agustin Egurrola opublikował zdjęcia ze ślubu: Teraz już nie sam wchodzę w ten nowy rok. Jego wybranka zachwyca urodą

Agustin Egurrola składa życzenia bratu

O rodzinie Agustina Egurroli do dziś niewiele wiadomo. Tancerz pochodzi z Kuby, jednak nigdy nie mówił o bliskich. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z przygotowań do ślubu tancerza. Możemy zobaczyć na nim jego brata, który pomaga się przygotować do tego wyjątkowego dnia. 

Agustin EgurrolaAgustin Egurrola Agustin Egurrola - Instagram

O mężczyźnie, który towarzyszy Agustinowi na zdjęciu, nie wiele wiadomo. Wiemy, że jest zatrudniony w jego szkole tańca, a także jest sędziom tanecznym. Na swoim Instagramie chętnie relacjonuje kulisy swojej pracy, a także chętnie dzieli się zdjęciami z najbliższymi. Co ciekawe, na próżno również szukać informacji na temat jego brata w sieci. Czyżby tancerz dopiero teraz zdecydował się pokazać go światu, czy po prostu bratem nazwał swojego przyjaciela? Jesteście ciekawi? 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek pochwaliła się wizytą osobistej fryzjerki. "Mam dość nudnego koczka". Potem relaksowała się na leżaku z nową fryzurą

Więcej o: