Blanka Lipińska zdecydowała się na kolejny zabieg upiększający. "Jak widzicie, moja twarz wraca do normy"

Blanka Lipińska zdecydowała się na kolejny zabieg. Tym razem nie jest on tak inwazyjny, jak niektóre chirurgiczne ingerencje, którym się poddała. Uważa jednak, że teraz przestanie "wyglądać jak trans".

Blanka Lipińska przyznała się fanom, że zdecydowała się na kolejny zabieg związany z poprawieniem swojego wyglądu. Tym razem nie chodzi jednak o wizytę u chirurga plastycznego, a o zmianę, której dokonała u dentysty. Fachowiec zadbał o to, by uśmiech pisarki prezentował się perfekcyjnie. 

Blanka Lipińska zdjęła aparat i podcięła dziąsła

Blanka Lipińska chętnie poprawia swoją urodę. 35-latka ma na swoim koncie już m.in. powiększenie biustu i wolumetrię twarzy. Tym razem również udała się na wizytę do specjalisty, która zadbał o upiększenie Lipińskiej. Chodziło jednak o coś zupełnie innego niż większe usta czy smuklejsza twarz - autorka "365 dni" zdecydowała się na zabieg podcięcia dziąseł. Kilka dni temu zdjęła aparat ortodontyczny, jednak proste zęby nie wyglądały - według niej - tak dobrze, ponieważ powiększone dziąsła sprawiały, że prezentowały się nieestetycznie. 

Blanka Lipińska w koszulce z kolekcji BaronaNowa koszulka Lipińskiej zainteresowała internautów. Wyznała, że to projekt jej byłego

Słusznie zauważyliście moi kochani, faktycznie nie mam aparatu, wczoraj go sobie zdjęłam i tak jak mówiłam, zrobiłam to w krótkiej narkozie. Ponieważ miałam zdejmowany aparat, miałam też piaskowane zęby i podcinane dziąsła, ze względu na to, że ja nie chce mieć licówek ani implantów.

Lipińska zdecydowała się także na bonding, który niweluje nieznaczne ubytki w uzębieniu.

Ja chce mieć swoje zęby ładne, duże, więc będziemy robić je bondingiem. Także teraz nas czeka tylko wybielanie zębów, jak zagoją się dziąsła, i potem bonding, no i za jakieś dwa tygodnie będę mogła wam się pochwalić moim wymarzonym uśmiechem - wyznała w relacji na Instagramie.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com@blanka_lipinska

Blanka LipińskaBlanka Lipińska wróciła z zagranicznych wakacji i uniknęła kwarantanny. Jak to zrobiła?

Najwyraźniej Blanka nie była zadowolona ze swojego wyglądu w momencie noszenia aparatu, który wypychał jej górną wargę. Teraz czeka na ostatnie poprawki i będzie mogła cieszyć się "nowym" uśmiechem.

Jak widzicie, moja twarz wraca do normy, czyli moje ogromne usta, w których wyglądałam jak trans, zdecydowanie zmalały. Tak jak mówiłam, nie był to efekt powiększania, był to efekt aparatu. Po pięciu miesiącach noszenia aparatu, jeszcze dwa tygodnie i mój wymarzony uśmiech będzie ze mną.

Czekacie na efekty?

Zobacz też: Blanka Lipińska na archiwalnym zdjęciu z Natalią Siwiec. Mają stylowe kreacje, ale patrzymy na buty. Zwłaszcza Blanki

Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do hejtu
Więcej o: