Ewa Farna rzadko publikuje zdjęcia z mężem. Teraz zrobiła wyjątek i opatrzyła je wymownym komentarzem

Ewa Farna rzadko publikuje zdjęcia z mężem. Tym razem postanowiła jednak pokazać kadr ze swojego prywatnego życia. Na zdjęciu wokalistka pozuje w luźnej koszuli i szpilkach wraz z ukochanym Martinem Chobotem.

Ewa Farna najwyraźniej bardzo tęskni za latem. Na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w ogrodzie wraz ze swoim mężem - Martinem Chobotem. To rzadkość, bo para nieczęsto wrzuca do sieci wspólne ujęcia.  

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa FarnaEwa Farna wyremontowała poddasze. Pochwaliła się zdjęciami przed i po. "To zielone siedzenie jest świetne"

Ewa Farna pozuje z mężem 

Choć Ewa Farna ceni sobie swoją prywatność i rzadko zamieszcza zdjęcia ze swoim mężem lub synkiem, tym razem zrobiła wyjątek. Na fotografii wokalistka pozuje w luźnej koszuli i szpilkach, natomiast mąż artystki ma na sobie białą koszulę i spodnie w kolorze khaki. Co prawda Martin Chobot stoi tyłem do ukochanej, ale i tak nie mógł powstrzymać się od subtelnego i czułego gestu ręką.  

 

Fani są zachwyceni zdjęciem artystki. W koszuli i szpilkach wygląda świetnie. Strój świetnie wysmukla jej sylwetkę, a do tego ciężko nie zwrócić uwagi na jej zgrabne, pięknie wyeksponowane nogi. W komentarzach posypały się komplementy:  

Ale jesteś HOT!
Kobieta ogień.
Ewcia taka piękna! Cudni razem.
Piękna z Was para.

Ewa FarnaEwa Farna pozuje w studiu nagraniowym i przez przypadek odsłania płaski brzuch

Ewa Farna komentuje zdjęcie z mężem

W opisie zdjęcia pojawił się fragment jednego z wywiadów, w którym piosenkarka mówiła, że czasem trudno jest tworzyć piosenki o radosnych chwilach.  

Czasami paradoksalnie trudniej jest mi śpiewać o radosnych emocjach. Napisanie dobrej, pozytywnej piosenki jest dla mnie równie trudne, jak zrobienie dobrej komedii. Śpiewanie o szczęściu wydaje się być banalne. 

Ewa Farna po sześcioletniej przerwie planuje wydać kolejną płytę. Jakie piosenki się na niej znajdą? Dowiemy się wkrótce. Płyta ma trafić do sklepów jeszcze w tym roku.

Więcej o: