Jarosław Bieniuk pochwalił się pięknym widokiem z okna swojej willi. Za ogrodzeniem ma plażę i Bałtyk!

Jarosław Bieniuk żyje z rodziną z dala od epicentrum celebryckiego świata - Warszawy. Na co dzień mieszka w Gdyni, w której ma piękny dom. Zachwyca także widok z okna.

Jarosław Bieniuk stroni od udzielania wywiadów i sprzedawania publicznych informacji ze swojego życia prywatnego. Choć na Instagramie zdarza mu się opublikować zdjęcie z dziećmi czy partnerką, nie robi tego systematycznie. Częściej w mediach pojawiają się ujęcia paparazzi, którzy śledzą sportowca pod jego gdyńskim lokum. Jakiś czas temu pisaliśmy o czułościach, na jakie pozwolił sobie Bieniuk i jego nowa ukochana, Zuzanna Pactwa. Teraz sam zainteresowany pochwalił się widokiem zza okna. Jest pięknie!

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk z partnerką i Marceliną Zawadzką na nartach

Jarosław Bieniuk pochwalił się pięknym widokiem z okna swojej willi. Za ogrodzeniem ma plażę i Bałtyk!

Życiem Jarosława Bieniuka media interesowały się zawsze. Piłkarz, który w 2014 roku stracił żonę, został postawiony przed trudnym zadaniem - samotnym wychowywaniem (dzisiaj) osiemnastoletniej Oliwii, piętnastoletniego Szymona oraz niespełna dziesięcioletniego Jana. Po śmierci Anny Przybylskiej związał się wprawdzie z Martyną Gliwińską (z którą ma syna, Kazika), ale relacja nie przetrwała próby czasu. Teraz spotyka się z Zuzanną Pactwą i otwiera się na kontakt z mediami bardziej niż zwykle. Na Instagramie publikuje coraz więcej treści. W czwartek w nocy pochwalił się widokiem, jaki podziwia za oknem. Lampa pięknie oświetla okolicę za ogrodzeniem. Widać Bałtyk, zaśnieżoną plaże i (chyba) Stocznię Gdańską.

Dobranoc - napisał.

Jak mieszka Jarosław Bieniuk?Jak mieszka Jarosław Bieniuk? screen IG

Trzeba przyznać, że mieszkania nad polskim morzem można Jarkowi i jego rodzinie pozazdrościć!

ZOBACZ TEŻW domu Jarosława Bieniuka nie brakuje pamiątek po Annie Przybylskiej. Jedno z pomieszczeń jest wypełnione jej zdjęciami

Więcej o: