Pasierbica Kamali Harris, Ella Emhoff, rozchytywana. Ma szansę na spektakularną karierę. "Jest w niej bezczelność"

Pasierbica Kamali Harris, Ella Emhoff, podczas zaprzysiężenia Joe Bidena zwróciła uwagę mediów. Wszystko przez stylizację, którą wybrała na tę uroczystość. Ellę dostrzegła też międzynarodowa agencja modelek, która złożyła jej ciekawą propozycję.

Kamala Harris od sześciu lat jest związana z prawnikiem Douglasem Emhoffem i jest macochą jego dzieci, Cole'a i Elli. To właśnie o jej pasierbicy Elli Emhoff mówi teraz cała Ameryka, nazywając ją "drugą córką".

Kamala Harris wystąpiła w stylizacji, która łudząco przypominała Lisę z 'Simpsonów'Kamala Harris na zaprzysiężeniu wyglądała jak... Lisa z "Simpsonów". Celowo?

Okazuje się, że 21-latka spełnia się w roli początkującej projektantki mody i stylistki, cały czas rozwijając się w tym kierunku. Studiuje wszak projektowanie na nowojorskiej uczelni Parsons School of Design. Nic więc dziwnego, że jej kreacja z zaprzysiężenie Joe Bidena nie przeszła bez echa. Magazyny modowe m.in. "Vogue" rozpisywały się na temat płaszcza od Miu Miu, który tego dnia miała na sobie Emhoff. Kraciaste okrycie z wyraźnie wyciętą talią i kryształkami naszytymi na ramionach zrobiło furorę. 

Ella Emhoff na inauguracji BidenaElla Emhoff na inauguracji Bidena Win McNamee / AP

Chciałam wyglądać dziewczęco, pokreślić moją kobiecą stronę - mówiła  Emhoff o swojej stylizacji w rozmowie z "Vogue". 

Teraz 21-latka ma szansę na prawdziwą sławę. Współpracę zaproponowała jej międzynarodowa agencja modelek z siedzibą w Nowym Jorku - IMG Models. 

Zobacz wideo Kamala Harris została zaprzysiężona na wiceprezydentkę Stanów Zjednoczonych

Ella Emhoff twarzą IMG Models

Ella Emhoff podpisała umowę z  IMG Models, jedną z najbardziej prestiżowych agencji modelek na świecie - podaje "The New York Times". Z agencją współpracują takie sławy, jak: Gigi Hadid, Paris Jackson, Chanel Iman, Karlie Kloss czy Ashley Graham. Warto nadmienić, że Emhoff pracowała wcześniej jako modelka w mniejszej agencji. Jej wybór wydał się więc Ivanowi Bartowi, prezesowi IMG Models, oczywisty. 

Ella przekazuje ten moment w czasie. Jest w niej bezczelność i emanuje radością - mówi Bart w rozmowie z "New York Times" .

Sam Bart wspomina, że kiedy podczas zaprzysiężenia zobaczył Ellę, pomyślał:

Wow, ona potrafi pokazać modę. 

Sama Emhoff miała bardzo ucieszyć się, kiedy zaproponowano jej kontrakt z gigantem modowym. Nie kryła jednak, że czuje sporą presję i niepokój. 

Dla ktoś, kto, podobnie jak wiele młodych dziewcząt, miał problemy z pewnością siebie, wejście w ten świat jest onieśmielające i przerażające - powiedziała.

Okładka magazynu 'Vogue'Zdjęcie Kamali Harris na okładce "Vogue'a" wywołało kontrowersje

Myślcie, że Emhoff właściwie wykorzysta swoje pięć minut sławy? A może ma szanse stać się ikoną mody?

Więcej o: