"Rolnik szuka żony". Grzesiek, Piotr i Seweryn będą gwiazdami innego show. Tęskniliście?

Trójka bohaterów programu "Rolnik szuka żony" weźmie udział w muzycznym show "Jaka to melodia?". Będzie to specjalny, walentynkowy odcinek.

"Rolnik szuka żony" jest jednym z najbardziej popularnych programów Telewizji Publicznej. Widzowie śledzą losy bohaterów nawet po zakończeniu kolejnych edycji. Nic więc dziwnego, że byli uczestnicy nadal cieszą się sporą popularnością, a większość z nich aktywnie prowadzi media społecznościowe. Teraz Telewizja Publiczna wpadła na pomysł, aby zaprosić niektórych z nich do specjalnego odcinka programu "Jaka to melodia?". 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta i Paweł przechodzą kryzys?! Relacja kobiety rozwiewa wątpliwości

Chłopaki z "Rolnik szuka żony" w "Jaka to melodia?"

Ania Bardowska żona Grzegorza Bardowskiego jakiś czas temu opublikowała InstaStories, które przedstawiało kulisy programu. Okazuje się, że jej mąż będzie jednym z trójki uczestników.

Grzesiek został zaproszony do pewnego programu telewizyjnego. [...] Będzie to "Jaka to melodia?". To będzie odcinek charytatywny można powiedzieć, a osoba, która wygra, nie zgarnia nagrody dla siebie, tylko przekazuje ją bardziej potrzebującym - mówiła.

Chwilę później zamieściła wideo, na którym mogliśmy zobaczyć pozostałych uczestników. W programie pojawią się także Seweryn i Piotr.

Nie było źle - powiedział Piotr na filmiku.
Pozdrawiamy z planu "Jaka to melodia?"- dodał prowadzący program Rafał Brzozowski.

Specjalny odcinek zostanie wyemitowany 14 lutego o niezmiennej godzinie 17:30. I jak wspominała już Ania Bardowska, program będzie miał charakter charytatywny. Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.