Piotr Fronczewski ma problemy ze zdrowiem, ale nie chce słyszeć o kolejnej operacji. Wiemy, skąd ten upór

Media donoszą, że 74-letni Piotr Fronczewski powinien poddać się kolejnej operacji biodra. Aktor na razie nie chce zdecydować się na zabieg.

Piotr Fronczewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzom znany jest z takich produkcji jak "Akademia Pana Kleksa" czy "Rodzina zastępcza". Na swoim koncie ma dziesiątki ról teatralnych i filmowych, a za pracę artystyczną został uhonorowany ponad 20. nagrodami, między innymi Złotą Kaczką i Wielką Nagrodą Festiwalu "Dwa Teatry". W 2019 roku aktor zdradził na antenie Radia Zet, że zmaga się z problemami kardiologicznymi - od lat cierpi na napadowe migotanie przedsionków. 

Piotr Fronczewski opowiedział o tym, jak miał atak sercaPiotr Fronczewski miał atak serca. "Nie wiedziałem, czy serce mi wyskoczy uszami, nosem, ustami, czy jeszcze niżej"

Piotr Fronczewski ma problemy z drugim biodrem. Nie chce zgodzić się na kolejną operację

Fronczewski w zeszłym roku przeszedł skomplikowaną operację biodra, po której poddał się rehabilitacji. Jak donosi "Na żywo", aktor musiał przerwać serię zabiegów przez pandemię koronawirusa:

Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale całego procesu nie dokończył przez powszechną izolację. Wtedy z pomocą pospieszyła żona Ewa. Nagrała ćwiczenia i zabiegi kontynuowali tygodniami w domu - powiedział tygodnikowi znajomy aktora z teatru.
Zobacz wideo Sylwia Lipka opowiada, jak się czuła, gdy chorowała na koronawirusa [PLOTKERSI EXTRA]

Magazyn informuje, że przy niedawnej kontroli okazało się, że potrzebna będzie operacja także drugiego biodra. Piotr Fronczewski na razie nie chce zdecydować się na zabieg, a wszystko z powodu ryzyka zakażenia koronawirusem:

Nic dziwnego. Piotrek jest w grupie ryzyka. Uważa, by nie zachorować - czytamy na łamach "Na żywo".

Aktor podobno chce wrócić na deski teatru w momencie, gdy rząd zniesie obostrzenia dotyczące zakazu zgromadzeń i instytucje publiczne znów otworzą swoje drzwi.

Piotr Fronczewski, Mikołaj Radwan 'Tata, a Marcin powiedziałFronczewski i Radwan z "Tata, a Marcin powiedział" spotkali się po 20 latach

Piotrowi Fronczewskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.