Sarah Connor była europejską gwiazdą. Zrezygnowała jednak z kariery i skupiła się na wychowywaniu dzieci. Jak dziś wygląda?

Niemiecka wokalistka zasłynęła na początku XXI wieku. Polscy fani pokochali Sarah Connor za piosenkę "From Sarah with Love". Jak wygląda dziś zapomniana wokalistka?

Sarah Connor podbiła świat hitem "From Sarah with Love". Na początku XXI tworzyła hit za hitem, a niektórzy z Was mogą pamiętać jej piosenki, które puszczane były do "tańców-przytulańców" na szkolnych dyskotekach. Niemiecka wokalistka na długi czas zniknęła z mediów. Wiemy, jak teraz wygląda!

Donald Tusk Znamy pięć ulubionych utworów Donalda Tuska. Jest romantycznie i nostalgicznie

Pamiętacie piosenki Sarah Connor ze szkolnych dyskotek? Tak teraz wygląda zapomniana wokalistka

Sarah Connor, a właściwie Sarah Marianne Corina Lewe, jest niemiecką wokalistką. Zasłynęła w Polsce z takich przebojów jak: "From Sarah with Love", "Skin on Skin", "From Zero To Hero" czy "Just One Last Dance". Pierwszy z utworów przez długi czas był na szczycie wielu list przebojów w Polsce, Portugalii, Niemczech i Szwajcarii. Podczas - trwającej od 2001 roku - kariery Connor dwukrotnie zasiadała w jury programu "X Factor". Związała się z menadżerem Florianem Fischerem, z którym doczekała się dwójki dzieci. Starsze potomstwo ma z poprzedniego związku z Marcem Terenzim. W 2015 roku wydała album "Muttersprache", a płyta po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce u naszych zachodnich sąsiadów. Później artystka usunęła się w cień. Na instagramowym profilu  Sarah Connor obserwuje obecnie pół miliona osób. Piosenkarka dzieli się tam próbkami swoich wykonań oraz postami politycznymi. Nie ukrywa, po czyjej jest stronie. Niedawno opublikowała zabawny filmik, w którym Donald Trump przez kilkanaście sekund powtarza "bye, bye", a potem zdjęcie Amandy Gorman, z której, jak widać, jest bardzo dumna.

 

Poza tym wokalistka często pokazuje swoje prywatne życie, a szczególnie czas, który spędza z dziećmi. Chwali się zdjęciami podczas malowania czy skakania na trampolinie. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Zmieniła kolor włosów.

 

Pamiętacie Sarah Connor?

Zobacz wideo Wywiad z YungBludem

Marcin Tyszka, Joanna Krupa Marcin Tyszka wrzucił zdjęcie sprzed 10 lat. Pozuje z Joanną Krupą i Justyną Steczkowską

Więcej o: