Edyta Herbuś też poleciała na egzotyczne wakacje. Zdjęcie w stroju kąpielowym bardzo spodobało się fanom. "Te nogi!"

Mimo panującej pandemii koronawirusa, wiele gwiazd zdecydowało się na zagraniczne wakacje. Wśród nich znalazła się również Edyta Herbuś, która właśnie wypoczywa na słonecznej Maderze.

Zima to ulubiona pora roku gwiazd na rajskie wakacje. W okolicy świąt i sylwestra z reguły kończą się prowadzone przez nie programy, finalizują ostatnie projekty i nadchodzi czas, kiedy można wziąć trochę wolnego i udać się na upragniony urlop. 

Z okazji na złapanie trochę słońca skorzystała między innymi Joanna Opozda, która wykorzystała egzotyczne krajobrazy Madagaskaru i zasypywała swoich obserwatorów na Instagramie smakowitym zdjęciami. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda na rajskich wakacjach na Madagaskarze. Wygina się w skąpym bikini: Forma perfekcyjna

Niestety, relacje z zagranicznych wakacji nie zawsze spotykają się z uznaniem internautów. Coś o tym wie Ania Wendzikowska, która nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do podróży. Obserwatorzy dziennikarki bywają bezwzględni. Zarzucili jej próżność z powodu zdjęć z Dominikany, do których pozowała w kostiumie kąpielowym.

CZYTAJ TEŻ: Anna Wendzikowska pozuje w odważnym stroju kąpielowym, a fan zarzuca jej próżność. Nie zostawiła tego bez komentarza

Edyta Herbuś wypoczywa na Madagaskarze. Pochwaliła się smukłą sylwetką

Teraz do grona gwiazd zażywających w najlepsze słonecznych kąpieli, dołączyła Edyta Herbuś. Tancerka pochwaliła się fotografią z kapitalnym widokiem w tle. Uwagę internautów przyciągnęła jednak jej smukła sylwetka, którą zaprezentowała w stroju kąpielowym.

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci nad głową... Niech wiatry przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami...". Pamiętacie, z którego filmu jest ten cytat? - napisała pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Ach, te nogi! 
Pięknie wyglądasz
Cudowna - rozpływali się internauci.

Zobaczcie, jak na wakacjach bawi się Edyta Herbuś. Fajnie?