"Rolnik szuka żony". Marta pokazała filmik z wakacji. Jeszcze nie była wtedy z Pawłem. "Celebryta mi myje samochód"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z ulubionych par widzów programu "Rolnik szuka żony". Celebrytka postanowiła pochwalić się jednym z pierwszych filmików z ukochanym. Widać, że poczucie humoru mieli od zawsze.

Niedawno zakończyła się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu o poszukiwaniu miłości. Siódmy sezon "Rolnika szukającego żony" okazał się szczęśliwy dla Pawła i Marty. Między nimi zaiskrzyło, a po zakończeniu emisji odcinków dalej snują wspólne plany na przyszłość. Obserwatorzy bacznie śledzą ich losy i z niecierpliwością czekają na ciekawostki z ich codziennego życia. Teraz Marta pokazała nagranie z wakacji, gdy razem z Pawłem wracali z wesela.

Ryszard Kotys, Andrzej GrabowskiAndrzej Grabowski i Joanna Kurowska żegnają Kotysa: Pozdrów Boczka, Malinowską, babkę, listonosza...

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony". Marta zmieniła fryzurę - wygląda kompletnie inaczej. Odważna zmiana!

"Rolnik szuka żony". Marta pokazała wideo z Pawłem

Marta Paszkin jest aktywna w mediach społecznościowych, ale raczej nie zdradza szczegółów życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że każde opublikowane zdjęcie czy film to niemała gratka dla fanów programu. Teraz wrzuciła wideo, na którym widzimy, jak wracała z Pawłem z przyjęcia weselnego. Jak pamiętamy, Paweł poprosił ją jeszcze w programie o towarzyszenie na rodzinnej uroczystości. Marta od razu się zgodziła.

Celebryta mi myje samochód - żartowała Marta na wstępie - Znany taki wiecie. Jeszcze mi dopłacił za to, że mógł mi myć - słyszymy na nagraniu.
 

Pod opublikowanym filmikiem pojawiło się wiele miłych komentarzy. Fani są zachwyceni relacją Marty i Pawła.

Ale Wy do siebie pasujecie!
Hahah, super jesteście!
Uwielbiam Was - komentują internauci.

Jak widać, uczucie między nimi nieustannie kwitnie. Kto wie, może już niedługo doczekamy się kolejnego rolnikowego wesela?

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Ryszard KotysRyszard Kotys miał niezwykłe życie. Wiedzieliście, że jego syn jest starszy od jego drugiej żony?

Więcej o: