Kasia Tusk pochwaliła się klimatyczną łazienką. Kadr jak z romantycznego filmu. "Najpiękniejsze kafelki świata"

Kasia Tusk zaprosiła obserwatorów do swojej łazienki. Pokazała, jak relaksuje się po ciężkim dniu, a internauci zachwycili się romantycznym kadrem.

Kasia Tusk chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego niezwykle klimatycznego mieszkania. Internauci z przyjemnością spoglądają na promienie słońca wpadające do jej sypialni, obszerną biblioteczkę, a ostatnio podziwiali, jak influencerka przystroiła wnętrza na święta. Tym razem córka Donalda Tuska pochwaliła się nieco bardziej intymnym momentem. Zaprosiła obserwatorów do łazienki i pokazała moment relaksującej kąpieli.

Ryszard KotysRyszard Kotys miał niezwykłe życie. Wiedzieliście, że jego syn jest starszy od jego drugiej żony?

Zobacz wideo Kasia Tusk jest bardzo rodzinną osobą

Kasia Tusk pochwaliła się klimatyczną łazienką. Kadr jak z romantycznego filmu. "Najpiękniejsze kafelki świata"

Influencerka znalazła moment tylko dla siebie, dlatego postanowiła wziąć relaksującą kąpiel przy świecach. Na Instagramie opublikowała magiczny kadr, który wygląda niczym fotografia z jakiegoś magazynu. Sama wanna jest zabudowana pięknym blatem, który przypomina marmur. Z tego samego materiału jest wykonany także mały parapet. Na ścianie znajdują się szare i niesymetryczne kafelki, które dodają romantycznego uroku całemu pomieszczeniu. Nie sposób również nie zwrócić uwagi na złoty kran oraz słuchawkę prysznicową. Całość daje naprawdę niezwykłe efekt.

Odzyskałam wannę. Jak i dlaczego? Przeczytacie na blogu w nowym artykule - zachęciła Kasia.
 

W artykule zdradziła, że w tej wannie kąpała się wcześniej może cztery razy. To jednak w końcu się zmieniło, a wszystko przez jej córeczkę.

Już wcześniej próbowałam połączyć przyjemne z pożytecznym i kąpać się razem córką, ale spotykało się to z dużym niezadowoleniem. Dopiero kilka tygodni temu, mała w końcu zaakceptowała łazienkową wannę, bo wcześniej kąpaliśmy ją - jak dziwnie to nie zabrzmi - w kuchennym zlewie. (...) Ta mała zmiana miejsca kąpieli spowodowała, że świat wieczornej pielęgnacji stanął przede mną otworem, a ja każdego wieczoru (albo chociaż co drugiego) mam jakieś pół godziny na wklepywanie i wmasowywanie kosmetyków, na które do tej pory nie miałam czasu. Oczywiście z długimi przerwami na skoki do wody ludzików Duplo i udawanie dźwięków foki (ten pokaz cieszy się szczególnym uznaniem dwulatki).

Ryszard KotysRyszard Kotys nie żyje. Serialowy Marian Paździoch miał 88 lat

Internauci oczywiście zachwycili się klimatyczną łazienką.

Uwielbiam twoje kadry i wpisy. Podejrzewam, że jakbyś napisała post o rodzajach ziemniaków, to czytałbym i oglądała z zachwytem.
Najpiękniejsze kafelki świata.
Okno w łazience - to jej luksus - pisali.

A wam, jak podoba się styl Kasi?