Aleksandra Żebrowska na intymnym zdjęciu karmi piersią. Fani patrzą jednak na dolny róg kadru i "mistrza drugiego planu"

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem, na którym karmi piersią. Zdjęcie młodej mamy wzbudziło wiele emocji. Fani patrzą też na "mistrza drugiego planu", który przypadkiem znalazł się w kadrze.

Aleksandra Żebrowska znana jest ze swojego specyficznego poczucia humoru i rozbrajającej szczerości. Jako matka trzech synów dzieli się za pomocą mediów społecznościowych przemyśleniami na temat macierzyństwa. Żona aktora i założyciela Teatru 6. piętro - Michała Żebrowskiego - nie owija przy tym w bawełnę i porusza ważne tematy, uznawane często za tabu. Na łamach "Wysokich Obcasów" opowiedziała o tym, jak cztery razy poroniła. Później pokazywała, że ciało kobiety po ciąży bardzo się zmienia i wiele młodych mam musi mierzyć się z takimi problemami, jak choćby  nietrzymanie moczu.

Aleksandra Żebrowska opowiedziała o poronieniachAleksandra Żebrowska mówi otwarcie o nietrzymania moczu po ciąży. Problem dotknął też inne gwiazdy

Teraz Żebrowska pochwaliła się intymnym zdjęciem, na którym widać, jak karmi w wannie syna. Kadr piękny, ale "zepsuł" go jeden szczegół. 

Aleksandra Żebrowska karmi piersią

Dla Aleksandry Żebrowskiej karmienie piersią nie należy do sfery tabu. Już wcześniej chwaliła się zdjęciami, na których karmi małego Felka. Humorystycznie odpowiadała wówczas na komentarze innych mamy, które "radziły" Żebrowskiej, by ta się zakryła. Jak pokazuje jednak najnowsze zdjęcie instagramerki, ta nie specjalnie przejęła się krytyką. 

Trzeba przyznać, że fotografia, na której Żebrowska karmi syna, jest piękna i bardzo naturalna.  Uzdolniony fotograf, którym najprawdopodobniej jest Michał Żebrowski, zapomniał tylko żeby samemu wyjść z kadru. W dolnej części zdjęcia widać bowiem jego... stopę. 

Zdradziła na to sama Żebrowska, pisząc:

Prawy dolny róg @zebrowski.michal - śmiała się, oznaczając męża.
 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska przeszła operację biustu? Żona Michała Żebrowskiego odpowiedziała szczerze

Zabawna sytuacja nie umknęła też uwadze fanów. 

Stopa Falko. 
Pierwsze, co zauważyłam - śmiali się. 

Inni natomiast pocieszali:

Piękne zdjęcie. Nikt nie patrzy na stopę - pisali. 

A jak wam podoba się fotografia?

Więcej o: