Marcelina Ziętek pokazała stare zdjęcie z wakacji. Zapozowała w bikini wśród skał. Co za figura!

Marcelina Ziętek pokazała na InstaStories zdjęcie z 2018 roku. Na fotografii pozuje w bikini wśród skał. Trzeba przyznać, że sylwetka partnerki Piotra Żyły robi wrażenie.

Marcelina Ziętek znana jest widzom z serialu "19+". Jej nazwisko zaczęło coraz częściej pojawiać się w mediach w momencie, gdy wyszło na jaw, że spotyka się z Piotrem Żyłą. Skoczek i aktorka starają się nie afiszować swoim związkiem, dlatego na ich profilach w mediach społecznościowych próżno szukać zdjęć z randek czy wspólnych wypadów na łono natury. Chętnie o ich relacji wypowiada się natomiast była żona sportowca, Justyna Żyła. Celebrytka skomentowała między innymi nowego Jaguara Marceliny.

Marcelina ZiętekJustyna Żyła atakuje partnerkę Piotra Żyły. Marcelina Ziętek nie zamierza odnosić się do zarzutów byłej żony skoczka

Partnerka Piotra Żyły nie przejmuje się jednak opiniami innych i sukcesywnie rozwija swój profil na Instagramie. Jej konto obserwuje już blisko 64 tysiące internautów. Marcelina chętnie pokazuje w sieci zdjęcia dokumentujące jej pracę oraz chwali się, jak spędza wolny czas. Na jej profilu nie brakuje też humorystycznych akcentów. Jakiś czas temu zapozowała w sukni ślubnej oraz pokazała, jak ładuje wielką choinkę do bagażnika samochodu.

Marcelina Ziętek pokazała stare zdjęcie z wakacji

Tym razem Marcelina Ziętek postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniem z urlopu. Wstawiła na InstaStories zdjęcie z wakacyjnego wyjazdu z 2018 roku. Na czarno-białej fotografii pozuje w czarnym bikini wśród skał. Trzeba przyznać, że Marcelina może pochwalić się świetną sylwetką.

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram/marceepan

Warto przypomnieć, że kilka dni temu aktorka wstawiła na Instagram zdjęcie z plaży, które podpisała wymownym zdaniem "gorący weekend za nami". Niestety, Ziętek spotkała się z nieprzychylną reakcją internautów. Niektórzy użytkownicy Instagrama wysyłali jej wiadomości z obrzydliwymi komentarzami.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Marcelina ZiętekDziewczyna Piotra Żyły jest nękana przez hejterów. Pokazała obrzydliwe komentarze: Utrzymanka

Zobaczcie zdjęcie Marceliny wykonane trzy lata temu. Jej idealna sylwetka robi wrażenie.

Więcej o: