Maja Bohosiewicz odpowiada na pytania o serial "Za marzenia". Przy okazji wbiła szpilę Telewizji Polskiej

Maja Bohosiewicz od listopada przebywa za granicą. Na długich egzotycznych wakacjach ma trochę więcej czasu, który pożytkuje na zacieśnianie więzi z fanami. We wtorek odpowiedziała na zadawane przez internautów pytania. Dostało się TVP.

Maja Bohosiewicz w listopadzie razem z całą rodziną udała się na wczasy. Aktorka i jej mąż wybrali hiszpańską wyspę na najdłuższe wakacje w życiu. To właśnie na Teneryfie małżonkowie wynajęli mieszkanie, w którym przebywają od trzech miesięcy. W międzyczasie dołączyła do nich Sonia Bohosiewicz i Olga Frycz, z którą spędzili święta.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler święta spędza w Hiszpanii, a Maja Bohosiewicz na Teneryfie. Te gwiazdy wolą Gwiazdkę w ciepłych krajach

Maja Bohosiewicz wypoczywa na Teneryfie. Znalazła czas, by odpowiedzieć na pytania fanów

Maja Bohosiewicz na egzotycznych wczasach znalazła czas dla swoich fanów. Na profilu na Instagramie zorganizowała Q&A (z angielskiego: questions and answers, pytania i odpowiedzi). Obserwatorzy młodszej z sióstr Bohosiewicz zadawali najróżniejsze pytania. Wśród nich pojawiło się jedno dotyczące hiszpańskiej wyspy:

Jest sens przyjechać na Teneryfę w pojedynkę? - zapytał jeden z internautów.
Zobacz wideo Maja Bohosiewicz obchodziła 30. urodziny
Znam historię, gdzie ktoś tu przyjechał w pojedynkę, a wyjechał już w parze, więc... Tak! Ma to sens - odpowiedziała Maja.

Internauci niemal od razu zaczęli zastanawiać się, czy Mai chodziło o Olgę Frycz. Aktorka przyleciała do przyjaciół na wyspę, na której bawiła się z ojcem swojego dziecka

To jednak nie wszystko. Fani zapytali Maję, czy wystąpi jeszcze w serialu "Za marzenia". Bohosiewicz odpowiadając, wbiła szpilę Telewizji Polskiej:

Jak tylko poprosicie stację TVPiS, żeby przywrócili serial, to jasne. "Za marzenia" były i są prywatną produkcją Agencji Bumerang. Za prywatne pieniądze i zrobione z wielkiej wiary w ten projekt. Akurat TVP kupiło prawa do serialu i teraz choćby nie wiem co, tylko TVP może znowu wznowić projekt. W "Za marzenia" bym zagrała, bo było super! A nawet chyba bym nie mogła odmówić, bo mam to wpisane w umowie - czytamy.

Myślicie, że tym wpisem zwiększyła szanse na powrót na mały ekran? 

Maja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanówMaja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanów instagram.com/majabohosiewicz/

Maja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanówMaja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanów instagram.com/majabohosiewicz/

Maja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanówMaja Bohosiewicz odpowiada na pytania fanów instagram.com/majabohosiewicz/

Więcej o: