Quebonafide opublikował zdjęcie z Natalią Szroeder, na którym... liże ją po twarzy: Szczepionka się przyjęła

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w związku Quebonafide i Natalii Szroeder. Najnowsze zdjęcie jest najlepszym potwierdzeniem, że zakochani mają się dobrze.

Natalia Szroeder i Quebonafide są jedną z najbardziej zagadkowych par w polskim show-biznesie. Mimo że ich związek trwa już trzy lata, wciąż niewiele wiadomo na temat łączącej ich relacji. Wokalistka i raper nie pojawiają się na branżowych imprezach, nie pozują razem na ściankach i rzadko publikują wspólne fotografie z prywatnego albumu. Być może to właśnie dlatego w sieci wciąż plotkuje się na ich temat. Raz pojawiają się głosy o kryzysie w ich związku, innym razem czytamy o zaręczynach i planowaniu wspólnej przyszłości.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder zapytana o stylizację, której żałuje. Pokazała sławne już zdjęcie. "Jest to tak zabawna anegdotka, że chyba nawet nie żałuję"

Ostatnio jednak fani tej pary mają trochę więcej szczęścia. Quebonafide od czasu do czasu publikuje na profilu Natalii tzw. karniaki, czyli fotki wstawione w ramach psikusa przez osobę, która miała dostęp do telefonu właściciela konta. Kuba Grabowski dwukrotnie pokusił się o wycięcie numeru swojej partnerce. Za pierwszym razem pokazał jej zdjęcie w domowym wydaniu, za drugim - opublikował ich wspólne zdjęcie, które podpisał w zabawny sposób.

CZYTAJ TEŻ: Natalia Szroeder pochwaliła się zdjęciem z Quebonafide. To rzadki widok. Widać, że miłość kwitnie, ale zastanawia nas opis

Quebonafide opublikował zdjęcie ze Szroeder. Miłość kwitnie!

Teraz na prywatnym koncie rapera pojawiło się zdjęcie z ukochaną w nietypowej sytuacji. Natalia i Quebonafide leżą w łóżku o poranku, a w aparacie zostały włączone filtry zmieniające rysy twarzy. Fotka jest dodatkowo zabawna z powodu "pozy", którą przyjął Kuba. Quebo na zdjęciu liże Natalię Szroeder po twarzy, a ona wydaje się być tym faktem szalenie rozbawiona. 

Szczepionka się przyjęła - czytamy w poście.

Zobaczcie zdjęcie. Słodziaki?

Natalia Szroeder i QuebonafideNatalia Szroeder i Quebonafide instagram.com/mlody_grabus