Monika Hojnisz mistrzynią Europy w biathlonie. Na Instagramie chwali się ślubnymi ujęciami. Nie brakuje też zdjęć z siostrami

Środa 27 stycznia należy do Moniki Hojnisz! Polka zdobyła mistrzostwo Europy w biathlonie! W Dusznikach-Zdroju wygrała bieg indywidualny. Jaka jest prywatnie?

Polscy sportowcy odnoszą coraz więcej sukcesów. W ostatnich tygodniach najwięcej mówiło i pisało się skoczkach narciarskich, którzy są w niebywale świetnej formie. Teraz jednak przyszedł czas na biathlonistkę, Monikę Hojnisz, która 27 stycznia zdobyła mistrzostwo Europy. Postanowiliśmy zajrzeć na jej Instagram. Jest bardzo aktywną użytkowniczką, która lubi chwalić się życiem prywatnym. Nie brakuje ujęć z siostrami czy mężem. Jak wyglądała na ślubie?

Zobacz wideo

Monika Hojnisz - jaka jest prywatnie?

29-latka triumfowała w środę w biegu indywidualnym na 15 km. Wzbudziła zainteresowanie wszystkich mediów w kraju, dlatego też zerknęliśmy na jej instagramowy profil. Okazuje się, że Hojnisz jest bardzo aktywna w social mediach. Dwa lata temu opublikowała na przykład wigilijne zdjęcie z siostrami.

 

Więcej uwagi przykuwają jednak selfie biegaczki narciarskiej z mężem, który zawodowo zajmuje się tym samym, co ona. Hojnisz poślubiła Macieja Staręgę w czerwcu 2019 roku w rodzinnym mieście - Chorzowie. Na Instagramie nie brakuje ślubnych pamiątek. Monika postawiła na bogato zdobioną kreację.

 

Monika lubi podróżować po Polsce i prywatnie również jest bardzo aktywną osobą. Często pozuje na łonie natury, prezentując piękne krajobrazy.

 

Monika Hojnisz - zawody w Dusznikach-Zdroju

"Polka wyprzedziła reprezentantkę Ukrainy Anastazję Merkuszynę, która straciła do niej 2,9 sekundy, choć na strzelnicy była bezbłędna. Trzecia na mecie była Rosjanka Łarysa Kuklina", czytamy na stronie Sport.pl.

ZOBACZ TEŻMaryna Gąsienica-Daniel, polska alpejka, na stoku błyszczy, a prywatnie jest dość skromna. Narciarstwo to tylko jedna z jej pasji