Anna Mucha z burzą loków i kolczykiem w nosie. Na nowym zdjęciu nie przypomina siebie. "Myślałam, że to Natalia Kukulska"

Anna Mucha pokazała najnowszą stylizację do filmu Patryka Vegi. Sama stwierdziła, że pasuje do "ostrej laski bez serca". Trzeba przyznać, że aktorka z kolczykiem w nosie, z burzą loków na głowie i diastemą jest nie do poznania.

Patryk Vega postanowił wykorzystać panującą na świecie sytuację i stworzył film o miłości oraz seksie w pandemii, angażując do udziału w produkcji czołowe celebrytki. Jedną z głównych bohaterek jest Anna Mucha. Aktorka pokazała się w charakteryzacji, w której zagra w filmie "Miłość, seks & pandemia".

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha w charakteryzacji do filmu Patryka Vegi

Anna Mucha opublikowała zdjęcia na Instagramie. Widzimy na nim aktorkę w burzy loków, mocnym makijażu, z kolczykiem w nosie i z diastemą między jedynkami. Sama stylizację przypisała do "ostrej laski bez serca".

No a ta Pani jeńców nie bierze... to moja najnowsza rola w filmie @patryk_vega_official. A teraz proszę polubcie zdjęcie, bo mam wrażenie, ze nikt mnie tu nie rozpoznaje - napisała pod zdjęciem. 
 

Internauci, zresztą podobnie jak my, wyznali, że także mieli problem z rozpoznaniem aktorki. Sporo osób porównało ją do Natalii Kukulskiej.

Na pierwszy rzut myślałam, że to Natalia Kukulska.
Ale Pani super w tych loczkach.
Mega - komentują fani.

A jak Wam podoba się Mucha w takiej stylizacji? Naszym zdaniem jest bardzo... odważna.

Film "Miłość, seks & pandemia"

Jakiś czas temu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Miłość, seks & pandemia". Zagrają tam m.in. Anna Mucha, Zofia Zborowska i Małgorzata Rozenek, która po raz pierwszy wystąpi w produkcji pełnometrażowej. Po obejrzeniu zapowiedzi nowego filmu Patryka Vegi stwierdzamy, że tytuł jest adekwatny do treści, a sceny łóżkowe Małgosi Rozenek mogą zaskoczyć niektórych fanów celebrytki. W końcu w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy.

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

 
Więcej o: