Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Widać jej twarz. Fani są zdania, że jest podobna do Roberta. "Oczy po tacie"

Ania Lewandowska niejednokrotnie chwaliła się wspólnymi treningami z córką. Widać, że Klara w mig łapie wszystkie ćwiczenia i chętnie je wykonuje. Jaka matka, taka córka?

Anna Lewandowska od samego początku starała się zachować wizerunek Klary w tajemnicy. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiają się starannie wyselekcjonowane fotografie, na których nie widać całej twarzy jej córki lub do których pozuje tyłem. Mimo że Ania wciąż dba o prywatność Klary, w sieci pojawiają się coraz "odważniejsze" zdjęcia dziewczynki. Niektórzy na ich podstawie oceniają, że niespełna czteroletnia córka Lewandowskich jest bardzo podobna do taty. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Laura wtula się w nią, a Klara stoi przodem i uśmiecha się do zdjęcia

Czas pokazuje, że Klara miłość do aktywności fizycznej wyssała z mlekiem matki. Ania często relacjonuje wspólne treningi z córką. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest prawdziwą królową burpees. 

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata

CZYTAJ TEŻ: Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą. Co za profeska! "Jest niesamowita". Burpeesy jak u prawdziwej trenerki

Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą. Pokazała wspólne zdjęcie

W środę rano Ania Lewandowska opublikowała kolejne zdjęcie z córką po porannym treningu. Do fotki zapozowały na macie, uśmiechając się szeroko. Ania nie ma wątpliwości, że córka idzie w ślady rodziców:

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jaka matka, taka córka - czytamy w poście.

Okazuje się, że trenerka post zamieściła nie bez przyczyny. Lewandowska dała swoim obserwatorom zadanie: Odkryjcie w sobie dziecko:

Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczyć… Żeby nie zwariować potrzebna jest równowaga. Nie chodzi tylko o dobrą zabawę i wyluzowanie – rozwijanie w sobie wewnętrznego dziecka niesie za sobą szereg korzyści: dobry humor i śmiech obniżają poziom stresu, ciekawość świata pozwala nam odnajdywać nowe pasje i zainteresowania, naturalny brak strachu sprawia, że chętniej próbujemy nowych rzeczy, jesteśmy bardziej otwarci na innych ludzi, potrawy i doświadczenia. Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład, chociaż czasami weźmy przykład od nich! - czytamy. 

Uwagę zwraca jednak przede wszystkim Klara. Anna Lewandowska po raz pierwszy wrzuciła zdjęcie, na którym widać oczy dziewczynki.

 
Oczy po tacie.
Klara to cały Robert - komentują fani.

Zgadzacie się?

Więcej o: