Piąta żona Michała Wiśniewskiego niedługo urodzi. Wokalista zdradził, jak reszta rodziny reaguje na dziewiąte dziecko

W lipcu wyszło na jaw, że Michał Wiśniewski wraz ze swoją nową partnerką spodziewa się dziecka. Teraz wokalista zdradził, jak pozostałe pociechy ustosunkowały się do wieści dotyczących nowego członka rodziny.

Michał Wiśniewski i jego żona Pola spodziewają się dziecka. Syn Falco Amadeus wkrótce przyjdzie na świat i będzie piątym potomkiem piosenkarza z trzecią kobietą - i jednocześnie dziewiątym maluchem w szerokiej, patchworkowej rodzinie wokalisty. Michał Wiśniewski ma już dwójkę pociech z Mandaryną i tyle samo z Anną Świątczak, ale jest też przyszywanym tatą dla syna Dominiki Tajner oraz dla dzieci swojej obecnej żony. Wokalista zdradził, co reszta rodziny myśli o tym, że wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem.

Michał Wiśniewski o ciąży Poli

Michał Wiśniewski w czerwcu 2019 roku poinformował, że rozstał się z Dominiką Tajner, z którą był związany przez kilka lat. Niewiele później okazało się, że wokalista "Ich Troje" ma już nową partnerkę, która od 2020 jest już jego żoną. Szybko też pojawiły się plotki o jej ciąży, które w lipcu zostały potwierdzone. Teraz zdradził, co myślą o tym jego starsze dzieci.

Katarzyna Figura, Natalie Portman, Dorota GawrylukEtiennette, Alikia Ilia i Vivienne to dopiero początek. Te gwiazdy w bardzo oryginalny sposób nazwały swoje dzieci

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (przyp. red. syna Dominiki Tajner) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny - stwierdził w "Fakcie".

Okazuje się, że dzieci Wiśniewskiego nie obawiają się o to, że wkrótce urodzi się kolejne dziecko i tata będzie skupiał się na nim.

U nas w domu takie uczucia nie mają prawa istnieć - dodał.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski szykuje pokoik dziecka. "Ostatni raz skre?całem mebelki ponad 18 lat temu"

Michał z żoną są obecnie na etapie przygotowań do narodzin dziecka. Ostatnio wokalistka chwalił się na przykład nagraniem USG, na którym widać, jak dziecko kopie mamę w brzuch. Pokazywał też, jak szykuje pokój dla syna i jak ostatecznie wygląda wnętrze na kilka tygodni przed porodem.

Zobacz też: Michał Wiśniewski nie mówi o swojej piątej żonie. Ona założyła jednak profil na Instagramie i już wiemy, kim jest. Ale talent!

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG
Więcej o: