Książę Harry w rozmowie z przyjacielem szczerze o odejściu z rodziny królewskiej: To był błąd

W mediach pojawiły się nowe informacje dotyczące związku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jeden z tabloidów uważa, że książę Harry ma już dosyć hollywoodzkiego życia, zaś swój związek z aktorką uważa za "błąd".

Związek księcia Harry'ego z Meghan Markle od początku wzbudzał ogromne kontrowersje. W mediach pojawiały się plotki o tym, że wybranka serca syna księżnej Diany nie potrafi dogadać się z rodziną królewską, a szczególnie z żoną księcia Williama, księżną Kate. Konflikt pań był szeroko komentowany, a ostatecznie zakończył się dopiero w momencie, gdy Harry i Meghan zdecydowali się zrzec książęcych funkcji. Choć wydawało się, że wszystko zacznie się układać, jeden z tabloidów dotarł do rozmowy księcia Harry'ego z przyjacielem, w której mówi, co myśli o małżonce. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry nie jest zadowolony ze związku z Meghan?

Jeden z australijskich tygodników "Woman's Day" opisał rozmowę Harry'ego z przyjacielem, w której książę wyznał, że "Meghan była błędem". Miał oczywiście na myśli podążanie za jej pomysłami i bezgranicznemu zaufaniu, którym ją darzył.

Jest załamany sytuacją z rodziną. To nie jest idealne wyjście i było dla nich wszystkich bardzo trudne. Ale czy są tam nieszczęśliwi? Nie, nie sądzę, że to prawda… ale myślę, że zmagają się ze swoją pozycją życiową. Myślę, że wszyscy to robią. Myślę, że cała ta sprawa była niesamowicie bolesna… trudna do opanowania. W efekcie właśnie zdecydowali się na coś, czego nikt jeszcze nie zrobił - opuszczenie rodziny królewskiej. Uważa, że to był błąd

Ponadto książę Harry nie może odnaleźć się w hollywoodzkim środowisku, w którym jego żona czuje się jak ryba w wodzie.

Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona.

Tabloid podkreśla także, że Harry rozważa rozstanie z żoną, ale chce to zrobić bez obecności mediów. Ich bliscy są pewni, że to tylko kwestia czasu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.