Ania Wendzikowska została morsem: Kiedyś myślałam, że to kompletne wariactwo! Zdjęcie w mroźnej scenerii rozgrzało fanów

Ania Wendzikowska dotąd zarzekała się, że nigdy nie spróbuje morsowania. Rzeczywistość zweryfikowała jej postanowienia. Na profilu dziennikarki na Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie z lodowatej wody.

Ania Wendzikowska jeszcze kilka dni temu opalała swoje długie nogi w słońcu Dominikany. Relacją z rajskich wakacji raczyła obserwatorów na Instagramie, serwując im co chwilę gorące zdjęcia z zapierającymi dech krajobrazami. Niestety, nie wszyscy internauci docenili dostarczany przez Anię kontent. Niektórzy zarzucili jej lans i próżność. Dziennikarka jak zwykle stanowczo, ale z klasą, odpowiedziała na zarzuty i wróciła do zażywania słonecznych kąpieli.

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska pozuje w odważnym stroju kąpielowym, a fan zarzuca jej próżność. Nie zostawiła tego bez komentarza

Na idealnych egzotycznych wakacjach nie zabrakło jednak zabawnych wpadek. Podczas nagrywania InstaStories do Ani podbiegła córka, która... zrobiła kupę! Prezenterka wykazała się poczuciem humoru i zachowała zimną krew w tej sytuacji. 

CZYTAJ TEŻ: Anna Wendzikowska reklamuje ubrania na wakacjach, a jej córka woła: Mamo, mam kupę! Reakcja prezenterki? Zobaczcie sami

Ania Wendzikowska została... morsem! Zarzekała się, że nigdy nie wejdzie do lodowatej wody

Po wysokich temperaturach zostały tylko wspomnienia. Ania Wendzikowska opublikowała właśnie zdjęcie z zimową scenerię w tle, które zostało zrobione podczas... morsowania!

Kiedyś myślałam, że to kompletne wariactwo... Podziwiałam, ale mówiłam jednocześnie: nigdy w życiu! A potem poznałam @specbabka która powiedziała mi o mocy intencji spełniających się podczas morsowania, zaczęłam ćwiczyć oddechy z @iceman_hof i brać zimne prysznice o poranku. Poczytałam o dobrodziejstwach, jakie szok związany z wejściem do lodowatej wody przynosi naszemu organizmowi... No i musiałam spróbować. Wiem, wiem, teraz akurat wszyscy mają bekę z morsowania, ale zasadniczo nie jestem osobą, która się takimi rzeczami przejmuje. Za to polecam spróbować! #jestemmorsem #morsowanie #iceicebaby #icequeen #coldwatertherapy - napisała na Instagramie dziennikarka.

Zdjęcie, które opublikowała Ania jest tak gorące, że stopiłoby niejeden lód. Zobaczcie sami. 

 
Więcej o: