Elliot Page rozwodzi się. Aktor rozstał się ze swoją żoną Emmą Portner

Elliot Page, który w grudniu ubiegłego roku zdecydował się na coming out, podjął decyzję o rozwodzie ze swoją żoną Emmą Portner.

Elliota Page'a z pewnością kojarzyć możemy z wielu kinowych produkcji, między innymi z filmu "Incepcja" czy popularnego serialu "The Umbrella Academy". Na początku grudnia zeszłego roku aktor poinformował fanów, że jest osobą transpłciową. Teraz Elliot Page ogłosił, iż rozwodzi się z żoną. Przypomnijmy, że aktor od 2018 roku był związany z tancerką Emmą Portner. O swoim niespodziewanym ślubie para poinformowała za pośrednictwem Instagrama, gdzie Elliot napisał wówczas:

Ellen PageTym wystąpieniem żyją amerykańskie media! Ellen Page ujawniła, że jest lesbijką: Jestem zmęczona kłamstwami

Nie mogę uwierzyć, że mogę nazywać tę niezwykłą kobietę moją żoną.

Elliot Page złożył pozew o rozwód. Koniec małżeństwa z Emmą Portner

Ich relacja nie budziła więc żadnych wątpliwości wśród fanów aktora. Ponadto na kilka dni po coming oucie Elliota Emma Portner opublikowała komentarz, w którym wyraziła wsparcie i miłość do męża. Mogłoby się więc wydawać, że para doskonale się dogaduje, a ich małżeństwo wciąż rozkwita. Tymczasem, ku zaskoczeniu wszystkich internautów, po niespełna miesiącu od tych wydarzeń para ogłosiła swoje nagłe rozstanie. Jak napisał portal TMZ, Elliot Page złożył już wymagane dokumenty rozwodowe w biurze na Manhattanie, domagając się rozwiązania małżeństwa z Emmą Portner. 

Ellen PageEllen Page promuje "Juno" w Japonii

Zobacz wideo Koniec z modą, czas na rozwój osobisty. Dlaczego Tamara Gonzalez Perea przekształciła swojego bloga? [Plotkersi Extra]

Elliot Page i jego żona Emma Portner wydali już oświadczenie w sprawie rozwodu. W oświadczeniu, które opublikował  Daily Mail, Elliot i Emma ujawnili, że tak naprawdę rozstali się zeszłego lata, zanim aktor zdecydował się na coming out. Teraz jednak postanowili ujawnić światu swoją decyzję.  

Po wielu przemyśleniach podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Ta zapadła po naszej separacji, która wydarzyła się już zeszłego lata. Mamy do siebie ogromny szacunek i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi - czytamy w oświadczeniu. 

Emma i Elliot usunęli też wszystkie wspólne zdjęcia ze swoich kont na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Tabloid twierdzi, że aktorka nie jest szczęśliwa i "chce czegoś więcej"

POLECAMY: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Gwiazda wynajęła już prawnika. Największą batalię stoczą o rezydencję wartą miliony