Ida Nowakowska z mężem na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu ciąży. Przypadkiem zdradziła płeć dziecka? Gwiazdy gratulują

Ida Nowakowska, znana polska prezenterka telewizyjna oświadczyła w "Pytanie na śniadanie", iż spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Ida Nowakowska to znana polska tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. We wtorkowym odcinku "Pytania na śniadanie" oficjalnie poinformowała widzów, iż spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W przypływie emocji Ida Nowakowska najprawdopodobniej niechcący zdradziła płeć dziecka

Ida Nowakowska spodziewa się dziecka. Niechcący zdradziła płeć? 

Gdy ogłaszała, że zostanie mamą, w jej oczach pojawiły się łzy. Wówczas Tomasz Wolny szybko podarował Idzie chusteczkę. Wtedy prezenterka poczuła ruchy dziecka, a fakt ten skomentowała w następujący sposób:

Dziękuję za tą niespodziankę. Będę to pamiętać do końca życia. Zaczął się ruszać, jak szalony – powiedziała Ida Nowakowska na wizji.

Dziennikarka TVP już w listopadzie ubiegłego roku opowiadała, że bardzo chciałaby wkrótce zostać mamą. Marzenie o rychłym macierzyństwie spełniło się, a Ida Nowakowska i Amerykanin Jack Herndon niedługo zostaną rodzicami. Prezenterka postanowiła o tym fakcie poinformować także swoich fanów na Instagramie. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z partnerem, które postanowiła podsumować krótkim, lecz ujmującym wpisem:

Ida NowakowskaIda Nowakowska na zdjęciach sprzed lat. U boku znany aktor i aktorka

Nasza trójka... marzenia się spełniają. Dziękujemy z całego serca za wszystkie życzenia! Miłość, miłość, miłość - napisała Ida Nowakowska.

Małgorzata Opczowska, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska"Pytanie na śniadanie". Kolejne zmiany prowadzących. Jedna z osób straci pracę?

Radosną nowinę skomentowali inni znani celebryci, między innymi Katarzyna Cichopek, Marina, Joanna Jabłczyńska, Rafał Mroczek czy Marcelina Zawadzka. 

 Pięknie. Moje gratulacje.-napisał Rafał Mroczek.
Gratulacje kochani.- skomentowała Marina.
Jeszcze raz gratuluję! Piękny błogosławiony czas przed wami.- dodała Marcelina Zawadzka.

Wieści o ciąży spotkały się z entuzjastyczną reakcją internautów, a pod postem Idy posypały się liczne gratulacje: 

Ogromne gratulacje! Łzy same cisną się do oczu... zdrówka dla całej Waszej trójki. Będziecie najlepszymi rodzicami jakich widział świat !
Największe gratulacje! Maluszek będzie miał najlepszych Rodziców pod Słońcem!
Gratuluję ci z całego serca! Dbaj teraz o siebie... Jestem taka szczęśliwa, naprawdę łezka się w oku kręci... - pisali internauci.
 
Zobacz wideo "Czułem się wtedy jak król życia" - Wojciech Gola w programie Plotkersi [ZAJAWKA]

My również gratulujemy.