Aimee Osbourne to najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon. Jest prawdziwą pięknością i w przeciwieństwie do Kelly ucieka od kamer

Aimee Osbourne to córka Ozzy'ego i Sharon. W przeciwieństwie do swojego rodzeństwa, 37-latka stroni od kamer i celebryckiej popularności. W 2020 roku wydała swój debiutancki album muzyczny. Zobaczcie, jak wygląda najstarsza latorośl Osbourne'ów.

Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w brytyjskim (i nie tylko) show-biznesie. Wokalista zespołu Black Sabbath i bizneswoman doczekali się trójki dzieci. Ich syn Jack i córka Kelly są dobrze znani fanom programu "Rodzina Osbourne'ów", nazywanego przez złośliwych rockową wersją "Z kamerą wśród Kardashianów".

Z dala od rodzinnego reality-show trzyma się najstarsza córka Osbourne'ów, Aimee. 37-latka poszła w ślady ojca i postanowiła związać swoje życie z muzyką.

Ozzy OsbourneSą pierwsze zdjęcia Ozzy'ego Osbourne'a od czasu, kiedy wyznał, że choruje na Parkinsona

Aimee Osbourne to najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon. Dziewczyna poszła w ślady ojca

Aimee Osbourne unika skandali i kolorowej prasy. Jak podaje portal Hello Magazine, piosenkarka wyprowadziła się z domu w momencie, gdy do posiadłości weszły kamery i produkcja. Rodzice dziewczyny zaakceptowali jej decyzję i nie nakłaniali jej do udziału w rodzinnym "Big Brotherze".

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Aimee postawiła na karierę artystyczną. W branży znana jest pod pseudonimem ARO, a jej muzyka to mieszkanka nowoczesnej elektroniki z synth-popem. W 2020 roku wydała debiutancki album "Vacare Adamaré", który zdobył uznanie krytyków.

Córka Ozzy'ego i Sharon spróbowała swoich sił także jako aktorka W 2003 roku wystąpiła w stworzonej przez MTV adaptacji "Wichrowych wzgórz". Pojawiała się także w licznych dokumentach poświęconych jej rodzinie, a w szczególności sławnemu ojcu. Należy jednak zaznaczyć, że dokumentalne produkcje "Intimate Portrait" czy "Biography" nie mają nic wspólnego z celebryckim reality-show.

 

Choć Aimee stroni od blasku fleszy, to jest bardzo zżyta ze swoją rodziną. Pojawiła się między innymi podczas ceremonii wprowadzenia Ozzy'ego do słynnego muzeum Rock and Roll Hall of Fame w Cleveland.

Sharon Osbourne i Ozzy OsbourneOzzy Osbourne przy pomocy laski wychodzi z centrum handlowego. Nie jest w najlepszej formie

Zobaczcie, jak wygląda najstarsza córka Osbourne'ów. Myślicie, że już niedługo podbije swoimi utworami listy przebojów?