Robert Janowski ma nowy pomysł na biznes. Zainspirował go stan zdrowia żony. "Miała stany nerwicowe i bezsenność

Robert Janowski po burzliwym okresie w mediach zdecydował się postawić na nowy biznes. Co ciekawe, ten związany jest ze służbą zdrowia.

Robert Janowski przez 21 lat był prowadzącym kultowego programu "Jaka to melodia?". Niestety "dobra zmiana" która zaszła nie tylko w polskim rządzie, ale również w gmachu Telewizji Publicznej pozbawiła go posady gospodarza muzycznego show. Po głośnym odejściu z TVP dziennikarz dostał własny program na antenie TV Puls. Niestety format "Gra Muzyka", który tam prowadził, spadł z anteny już po pierwszym sezonie. Żona Roberta Janowskiego, która jest też jego menadżerką, jeszcze rok temu w mediach opowiadała o bogatych planach zawodowych męża, jednak pandemia koronawirusa je przekreśliła. Jak się okazuje, sam zainteresowany znalazł nowy sposób na biznes, wcale nie związany z show-biznesem.

Monika JanowskaŻona Roberta Janowskiego atakuje gwiazdy TVP: Nie oszczędziła nikogo

Robert Janowski zaczyna nowy biznes: Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt 

Monika Janowska w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, że wraz z mężem otwierają nowy biznes. Co ciekawe, nakłonił ich do tego jej stan zdrowia.

Nie ukrywam, że po licznych aferach medialnych z naszym udziałem zaczęły mi dokuczać stany nerwicowe i bezsenność. Cierpię też na reumatoidalne zapalenie stawów - mówiła w rozmowie z tygodnikiem.

Początkowo zakupili komorę tlenową na własny użytek, jednak teraz planują nieco rozszerzyć działalność. Już niedługo otworzą specjalny gabinet w Warszawie.

Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt i udostępniamy go chętnym - przyznaje Janowski. Wśród pacjentów znajdują się ci, którzy przeszli COVID-19, walczą z bezsennością czy depresją - dodaje Janowska.

Myślicie, że to dobry pomysł na biznes?

Zobacz wideo Doda pierwszy raz pokazała kulisy nowego programu Roberta Janowskiego "Gra Muzyka"
Więcej o: