Ida Nowakowska już niedługo zostanie mamą. Z mężem żyje na odległość. Jack Herndon przeprowadzi się w końcu do Polski?

Ida Nowakowska wraz z mężem już wiosną przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda TVP żyje z ukochanym na odległość. Poznajcie historię ich miłości.

Ida Nowakowska podczas wtorkowego wydania "Pytania na śniadanie" podzieliła się z widzami radosną nowiną. Prezenterka ogłosiła, że spodziewa się dziecka i jest już w szóstym miesiącu ciąży. Od tamtej chwili zainteresowanie internautów jej życiem prywatnym się zwiększyło. Ukochany tancerki na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jak się poznali? Poznajcie historię ich wyjątkowej miłości.

Ida NowakowskaIda Nowakowska jest w ciąży! To już szósty miesiąc

Ida Nowakowska i Jack Herndon. Historia ich miłości 

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się już kilkanaście lat temu podczas studiów na Uniwersytecie w Kalifornii. Byli na jednym roku, razem występowali w filmach krótkometrażowych. Jak przyznaje przyszła mama, nie widziała w koledze ze studiów swojego partnera na życie. Początkowo się przyjaźnili, jednak z czasem ich znajomość przerodziła się w coś poważniejszego.

Byliśmy na jednym roku. Studiowaliśmy aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Na początku byliśmy przyjaciółmi, a potem, pod koniec studiów, z tej przyjacielskiej relacji wyszła miłość... - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Plejada.
Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Mimo że Ida zdecydowała się kontynuować swoją karierę w Polsce, nie przekreśliło to ich uczucia. Para w 2015 roku pobrała się w Los Angeles. Mimo zawarcia związku małżeńskiego, wciąż żyją na odległość. Mąż tancerki pozostał w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma swoją pracę. Oczywiście zakochani widują się tak często, jak tylko mogą. Mąż Idy Nowakowskiej zdążył już nawet kilka razy pojawić się na warszawskich imprezach, gdzie towarzyszył znanej żonie.

Edyta GórniakEdyta Górniak płacze na Instagramie i współczuje tym, którzy jej nie rozumieją: Prawda jest ukrywana

Niestety ze względu na pandemię koronawirusa w ciągu ostatniego roku spotykali się jeszcze rzadziej niż zwykle. Na szczęście wkrótce możliwe, że wszystko to się zmieni, bowiem Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. Mąż z pewnością będzie teraz chciał spędzać z nią jak najwięcej czasu.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska jest w ciąży. Z mężem długo żyła osobno. Kim jest Amerykanin Jack Herndon?