Ania Wyszkoni była krytykowana przez TVP, a teraz dostała program w konkurencyjnej stacji. Temat może zdziwić

Ania Wyszkoni została gospodynią nowego show Polsatu. Stacja zapowiada, że będzie to program "z ogromną dawką wnętrzarskich inspiracji". Znamy szczegóły.

Ania Wyszkoni zaczęła swoją przygodę z muzyką jako wokalistka zespołu "Łzy". Razem ze swoim bandem wylansowała takie hity jak "Agnieszka" czy "Narcyz się nazywam". Od kilku lat Wyszkoni rozwija swoją karierę solową i nieco bardziej udziela się w celebryckim świecie. W 2014 roku wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i razem z Janem Klimentem dotarła aż do finału. Para zajęła drugie miejsce.

Anna WyszkoniAnna Wyszkoni nie może oderwać wzroku od lustra. Ma nowy kolor włosów

Wokalistka jest także aktywna w social mediach, gdzie wspierała Strajk Kobiet i walczyła przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego, za co skrytykowała ją Telewizja Publiczna. Wyszkoni została bohaterką materiału TVP "Nagrywała kolędy, teraz jest za aborcją. Internauci w szoku". Piosenkarka na szczęście nie może narzekać na brak pracy. Dostała propozycję od komercyjnej stacji.

Ania Wyszkoni poprowadzi nowy program na antenie Polsatu

40-letnia piosenkarka będzie gospodynią nowego show Polsatu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Wyszkoni jest bardzo podekscytowana nowym zawodowym wyzwaniem:

Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska – powiedziała wokalistka.

Trzeba przyznać, że Wyszkoni rzeczywiście ma smykałkę do urządzania wnętrz. Na swoim instagramowym profilu pokazuje czasami przytulne mieszkanie. W części wypoczynkowej znajduje się pokaźnych rozmiarów domowa biblioteczka oraz dywan z abstrakcyjnym motywem.

 

Wrażenie robi też fotel w paski zebry oraz drewniany stolik. W centralnym miejscu znajduje się szara kanapa, na której Ania uwielbia odpoczywać razem ze swoimi pupilami.

 

Ania Wyszkoni z córką i Viki GaborAnia Wyszkoni zabrała siedmioletnią córkę na ściankę

Myślicie, że wokalistka sprawdzi się w roli prowadzącej nowy program? Premiera już wiosną.

Więcej o: