Andrzej Duda i Agata Duda wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co ofiarowali na licytację?

Andrzej Duda w tym roku podarował na licytację WOŚP bardzo ekskluzywny prezent. To dwa wieczne pióra sygnowane nazwiskami pary prezydenckiej.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku fundacja gra pod hasłem "finał z głową" a zebrane pieniądze mają wesprzeć oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wsparła też para prezydencka. 

#JedenDzieńDłuzejLicytuj #JedenDzieńDłużej. Gazeta.pl gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zobacz wideo Ewa Bilan-Stoch przekazała swoją koronę na akcję Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej

Co Andrzej i Agata Duda ofiarowali na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Podczas tegorocznego finału zarówno Andrzej Duda, jak i jego małżonka postanowili podarować na licytację wartościowy prezent. Są to dwa wieczne pióra sygnowane ich podpisami. Ponadto zapakowane zostały w ręcznie wykonane drewniane pudełko z drzewa bukowego i olchowego. 

Wykonawcą tych pięknych, niezwykle starannie wykonanych i charakteryzujących się wyjątkową jakością przyborów do pisania jest polska firma „Pióra Polskie”. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisuje takimi piórami ważne umowy i porozumienia międzynarodowe, jak również obdarowuje nimi prezydentów innych państw. Wykorzystanie elementów barw polskiej flagi jest wyrazem szacunku i przywiązania do polskiej tradycji, historii oraz polskich symboli narodowych - czytamy w opisie licytacji.
Jakość wykonania i ekskluzywne opakowanie podkreślają szczególny charakter tych przedmiotów. Zestaw jest zapakowany w drewniane pudełko wykonane przez rodzimych rzemieślników z drzewa olchowego i bukowego pokrytego dwuwarstwowo czarnym lakierem fortepianowym ręcznie polerowanym na wysoki połysk

Andrzej Duda, licytacje WOŚPAndrzej Duda, licytacje WOŚP licytacje WOŚP screen Allegro

Cena wiecznych piór szybko rośnie. Aukcja trwać będzie jeszcze przez 11 dni.

Poniżej wstawiamy link do licytacji.

https://allegro.pl/oferta/piora-wieczne-od-pary-prezydenckiej-10144456803

Warto dodać, że w ubiegłym roku koszulka sportowa, którą podarował prezydent, osiągnęła zawrotną sumę i została zlicytowana za 200 tysięcy złotych.

A co jeszcze można wylicytować? Specjalnie dla WOŚP na prośbę Plotek.pl Ewa Bilan-Stoch oddała na aukcję swój diadem z Gali Mistrzów Sportu, zaś Joanna Przetakiewicz proponuje wyjątkowe zakupy oraz lunch ze sobą.

Więcej o: