Wzruszona Ida Nowakowska bardzo przeżyła ogłoszenie ciąży na wizji. Nie obyło się bez łez i niespodziewanej sytuacji

Ida Nowakowska jest w ciąży! Prezenterka "Pytania na śniadanie" ogłosiła szczęśliwą nowinę na wizji. Nie obyło się bez wzruszeń.

Ida Nowakowska od kilku lat jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Sympatia widzów oraz prorodzinne i religijne poglądy zapewniły jej posadę w prowadzącej w "Pytaniu na śniadanie", a także rolę jurorki w tanecznym show "Dance, Dance, Dance". Sama zainteresowana od ponad pięciu lat jest mężatką i jak się we wtorek okazało, już niedługo zostanie mamą. Ogłoszenie ciąży na wizji kosztowało ją sporo emocji.

Ida NowakowskaIda Nowakowska jest w ciąży! To już szósty miesiąc

Ida Nowakowska wzruszyła się na antenie

Ida Nowakowska długo ukrywała swój stan. We wtorkowym wydaniu "Pytania na śniadania", które prowadziła wraz z Tomaszem Wolnym, poruszono temat ogłaszania ciąż przez gwiazdy. Ku zaskoczeniu widzów, Ida Nowakowska właśnie wybrała ten moment, aby pochwalić się swoim stanem. Przy okazji zdradziła, że jest już w szóstym miesiącu.

Widzowie mogli być zaskoczeni wyznaniem Nowakowskiej, jednak jej koledzy i koleżanki z produkcji śniadaniówki byli na to przygotowani. Szybko pojawili się tuż obok niej z tortem i zaczęli świętować. To niezwykle poruszyło brzemienną prowadzącą.

Dziękuję za tą niespodziankę. Będę to pamiętać do końca życia - mówiła.

Emocje wzięły górę nawet nad znajdującym się w jej brzuchu dzieckiem.

Zaczął się ruszać, jak szalony - dodała podekscytowana.

Ida Nowakowska nie mogła opanować łez. Na szczęście u jej boku był Tomasz Wolny, który pomógł je otrzeć. Przyszłym rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zobacz wideo Ida Nowakowska odpowiada Adamowi Fidusiewiczowi

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska na zdjęciach sprzed lat. Pozuje ze znanym aktorem: Nawet nie wiesz, jak ja się w tobie kochałam