Jacek Kurski i Joanna Kurska już niedługo zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka

Jacek Kurski i Joanna Kurska już wiosną przywitają na świecie swoje pierwsze, współne dziecko. Wiadomo już, czy spodziewają się dziewczynki, czy chłopca.

Jacek Kurski znów jest na ustach Polaków. Niedawno mówiło się o Prezesie Telewizji Polskiej w kontekście „Sylwestra Marzeń” TVP, który został zrealizowany mimo epidemii COVID-19, a pod sceną nie brakowało licznych statystów „tancerzy”. Później prezes TVP udzielił absurdalnego wywiadu Danucie Holeckiej, gdzie zachwycał się oglądalnością imprezy, swoimi dotychczasowymi osiągnięciami, wbijając szpile konkurencyjnym stacjom.

Danuta Holecka w rozmowie z Jackiem KurskimKuriozalna rozmowa Holeckiej z Kurskim. Prezes TVP wbija szpilę konkurencji

O Kurskim głośno było też w lipcu 2020 roku, kiedy to po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, unieważniając wcześniej ślub kościelny z żoną Moniką, z którą doczekał się trojga dzieci. Teraz Kurski powita na świecie czwarte dziecko, matką dziecka jest jego druga żona Joanna.

Jacek Kurski, Joanna KurskaJacek Kurski zostanie ojcem. Jego żona jest w ciąży

Jacek Kurski powita na świecie czwarte dziecko. Znamy płeć

Do mediów dopiero co dotarła wiadomość, że Jacek i Joanna Kurscy spodziewają się dziecka. Okazuje się, że Kurskim nie udało się utrzymać w sekrecie nie tylko informacji o ciąży, ale też o płci pociechy. Mówiło się, że małżonkowie mają powitać na świecie córkę. Tak donosi również „Super Express”.

Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki – mówi informator tabloidu, bliska osoba z otoczenia Kurskich.

Tabloid podaje też, że Joanna Kurska ma czuć się dobrze. Nie wiadomo jednak jeszcze, jakie imię prezes TVP i jego żona wybrali dla córki. Być może niebawem poinformują o tym sami zainteresowani.

Zobacz wideo Jacek Kurski - wizjoner, poliglota, o takie polskie walczył !

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w pociągu, a Doda pierwszy raz spotkała męża w teatrze. Jak zaczęły się związki gwiazd?

Więcej o: