Maciej Musiał zakochany? Przyłapano go na randce: Wyglądała na wielce nim zainteresowaną. Były "gorące pocałunki"

"Twoje Imperium" donosi, że serce Macieja Musiała jest znów zajęte. Aktora przyłapano z tajemniczą brunetką, a na ich spotkaniu nie brakowało "namiętnych uścisków".

Maciej Musiał to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl", w której wcielał się przez dziewięć lat. Aktor może pochwalić się także udziałem w międzynarodowych produkcjach. W 2019 roku wystąpił w amerykańsko-polskim serialu "Wiedźmin", dostępnym na platformie Netfliks. Musiał opublikował nawet na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z premiery produkcji i przyznał, że była to dla niego "świetna przygoda".

Henry Cavill i Maciej MusiałPolska premiera "Wiedźmina". Maciej Musiał dziękuje obsadzie serialu

Maciej Musiał zakochany? Przyłapano go z dziewczyną

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Macieja Musiała. Jakiś czas temu miał spotykać się ze starszą o cztery lata Miss Polski 2018, Olgą Buławą. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu. Kilka lat temu w mediach mówiło się także o jego relacji z córką prezydenta Andrzeja Dudy, Kingą Dudą.

Zobacz też: Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Komentuje menadżer aktora. "Znają się nie od dziś"

Wygląda na to, że na początku 2021 roku w życiu uczuciowym aktora pojawiła się dobra passa. Na łamach "Twojego Imperium" pojawiło się zdjęcie Musiała w towarzystwie tajemniczej brunetki. Para ewidentnie ma się ku sobie:

Nie musi się martwić, że miłość pozostanie nieodwzajemniona, bo jego towarzyszka także wyglądała na wielce nim zainteresowaną. Świadczą o tym namiętne uściski i gorące pocałunki, którymi obsypywała go dziewczyna – czytamy w magazynie.
Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Poprosiliśmy Macieja Musiała o komentarz w sprawie doniesień kolorowej prasy. Jak na razie nie odniósł się do informacji podanych przez "Twoje Imperium".

Maciej Musiał i Olga BuławaMaciej Musiał znów jest kawalerem do wzięcia. Aktor rozstał się z Miss Polski

Myślicie, że aktor już niedługo pochwali się w mediach społecznościowych swoim szczęściem?